Pobyt pro dva s wellness jako víno na Jižní Moravě - navalentyna.cz

...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsah
Nejoblíbenější zážitkové dárky a dárky z lásky


Pobyt s wellness jako víno
v Hotelu Centro**** na Jižní Moravě


Jen pro vás dva - vířivka, sauna, vinná koupel ve víně, vinný zábal, celotělový peeling z jadérek hroznového vína, vinná masáž pro ženu a muže, ochutnávka vín ... v unikátních vinných lázních, které jsou ve střední Evropě jedinečné.

Chcete dopřát své pokožce luxus? Toužíte po opravdovém života budiči? Tak v takovém případě zapomeňte na koupel s pěnou, či tradiční wellness a beauty procedury, a začněte Vaší pokožku rozmazlovat od hlavy až k patám vinoterapií nebo-li léčbou vínem.


Dopřejte si příjemnou a zároveň léčivou i omlazující koupel ve víně, vinný zábal, vinnou masáž a další vinné hýčkání v rámci vinné terapie, které omlazuje celé tělo = zregeneruje organismus a zkrášlí pokožku.

Zveme vás i partnera k prožití výjimečného zážitku - vinná terapie. Při vinné koupeli a ostatních vinných procedurách se budete doslova cítit jako bohové v antickém Řecku. V naprostém soukromí, si s partnerem užijete nádherný romantický večer, víkend nebo celý týden.


Za doprovodu tichých tónů meditační hudby, plamínků svíček a se sklenkou lahodného vína, se budete společně s partnerem oddávat působení vinné révy na vaše zdraví a krásu.


Společné rozjímání při vinné proceduře z lahodného moku a čerstvých hroznů, si můžete dopřát nejen na Valentýna, ale i po celý rok.

WELLNESS JAKO VÍNO

Pobyt na 2 a více noci s polopenzí + ochutnávka vín a s vybranými procedurami v ceně a libovolnou volbou dalších procedur se slevou.


Během pobytu můžete využít Wine Wellness, kde na vás čeká:


"Suchá zóna", která je určena převážně k procedurám, relaxaci a odpočinku.


Dále budete mít k dispozici "Partnerskou zónu" s peelingovým stolem, perličkovou vanou, vodním lůžkem a soukromou parní kabinou. To vše je uzpůsobeno k romantické společné relaxaci párů.


Další skvělou možností je "Masérská místnost" s automaticky polohovatelným masérským lehátkem, které zajistí Vaše maximální pohodlí při masáži. Jde zejména o masáže relaxační, harmonizující duši a tělo v nejrůznějších variantách.


Vítanou změnou je pak "Zábalová místnost", kde můžete zažít nevšední vinný zábal na speciálním zábalovém stole, který Vás během procedury příjemně zahřeje. Za nimi se nalézá "Odpočinková zóna", jejíž atmosféru umocňuje výše stropu a nevídaný pohled na Dům pánů z Vizovic.


Hodnocení Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče. Kliknutím na logo si zobrazte hodnocení a rezenze od hostů.
Booking.com


Ubytování:

Hotel Wine Wellness Hotel Centro


Lokalita:
Jižní Morava, ČR


Trvání:
2 noci (lze objednat i 3 noci)Počet osob:
2


Sezóna:
celoročněCena pobytu s
procedurami a polopenzí:

3 990 za 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji Standard na 2 nociDomácí zvíře:

pes povolen za poplatekZdarma:
děti do 2 let, bez nároku na služby, mají pobyt zdarma.


Internet v objektu:
Wi-Fi zdarma


Prodejce:
Slevoking.cz


TIP: Chcete se nechat rozmazlovat pořádnou porcí vinných procedur?  Pak si vyberte zážitek Vinařský pobyt v hotelu Wine Wellness Hotel Centro >> a užijte si speciální vinařský víkend pro dva.

Dárky na Valentýna © 2011 - 2019 * Všechna práva vyhrazena
Návrat na obsah