...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsahKytice z lásky  on-line květinářství


Květiny mají stále svou nezastupitelnou roli jak na Valentýna, tak i na MDŽ - Mezinárodní den žen 8.3., Den matek, ve svatební den, o narozeninách a jiných významných událostech. Valentýnská kytice patří, stejně jako kvalitní čokoládové pralinky nebo šperk, mezi osvědčený a tradiční způsob, jak potěšit milovanou osobu, kterou může být partner/ka, rodiče, sestra, nejlepší kamarádka...

Pokud se rozhodnete vyjádřit své city a lásku valentýnskou kyticí, zvolte červené květiny, nejlépe rudé růže. Červená je barva lásky a růže jsou nejoblíbenější valentýnskou květinou, tudíž rudé růže do kytice k Valentýnu neodmyslitelně patří. V každém případě, má-li obdarovaná osoba ráda např. gerbery, zvolte červené gerbery. Valentýn je i o experimentování, tudíž si můžete valentýnskou kytici poskládat dle libosti.

Krásně a luxusně vypadá kytice k Valentýnu složená z rudých růží a krémově bílých Call. Kytice na Valentýna může být i namíchaná z více druhů květů a růže nemusí vůbec obsahovat, pokud je obdarovaná osoba nemá ráda.


Kytice on-line aneb šetřete si svůj čas s on-line květinářstvím


Vyberte si níže valentýnskou kytici z lásky a nechte si jí zaslat domů, do zaměstnání nebo na adresu Vaší milované osoby i s osobním přáníčkem, které bude přiloženo ke květině ZDARMA.

Vybrat a nechat si poslat na Valentýna květiny nebo kytici můžete na těchto květinových portálech:❀ Online květinářství Florea.cz >>Online květinářství s rozvozem v Prace a celé České republiceV tomto nádherném květinářství najdete velmi kvalitní a maximálně čerstvé květiny a největší výběr růží v ČR (mnoho druhů řezaných růží, které jinde neseženete), za ty nejlepší ceny na trhu, neboť Florea je přímým dovozcem květin z holandské květinové burzy či od pěstitelů.


Vyberte si čerstvé květiny (luxusní růže, lílie, Frézie, Alstromerie, Gerbery...) a pohodlně objednejte online. Následně Vám budou Vaše dárkově zabalené květiny dovezeny vlastním Florea chlazeným vozem kamkoliv po celé ČR ZDARMA nebo za 125 Kč  v  případě, že vaše objednávka bude menší než 1 500 Kč. V případě, že v květinářství Florea budete objenávat čerstvé květiny poprvé a přihlásíte se k odběru novinek a slevových akcí, získáte 50 Kč bonus na Váš nákup květin.

❀ Online květinářství kvetinyexpres.cz >>Květinářství s rozvozem po Prace a celé ČR

V tomto báječném květinářství můžete zakoupit jak kusové čerstvé květiny, tak i speciální kytice (zamilované, Valentýnský speciál, dárkové, svatební, pro radost, květinové boxy...), luxusní čokoládové pralinky, vína a dárkové koše plné delikates či ovoce.


Květiny Expres nabízí svým zákazníkům nejrychlejší rozvoz květin v ČR od 99 Kč do 369 Kč a při nákupu nad 1 299 Kč máte doručení ZDARMA (platí pouze ve městech).


Čerstvé květiny a růže v nejlepší kvalitě, Vám budou doručeny do 90ti minut od objednávky anebo v den, který si určíte (lze objednávat třeba měsíc dopředu). Květiny jsou rozváženy i s donáškou napříč celou Českou republikou po těchto městech a jejich okolí do 20 km. Kytice si můžete nechat zaslat i na Slovensko: město Bratislava a Skalica.


Objednanou kytici je možné také osobně vyzvednout v kamenném květinářství v Praze.❀ Do květinářstvíKytičky pro mlsné jazýčky
Zkuste letos změnu a vyznejte lásku své partnerce / partnerovi / rodičům... sladkou květinou z kvalitní belgické čokolády Chocolissimo.


Tato květinová kolekce ChocoBouquette, obsahuje 3 čokoládové květinky v květináči, zabalené v květinové dárkové krabici.


Jde o nápaditý dárek, který chutným způsobem spojuje tradiční dárek ve formě kytice s lahodnou čokoládou.
Doporučujeme

Valentýnská kytice hovoří za Vás. Touto darovanou kyticí říkáte osobě, které je určena, že jí milujete. Pokud jí ale chcete ještě více potěšit, můžete jí s květinami darovat i čokoládové pralinky ve tvaru srdce, víno nebo dárkový koš - ideální dárek pro rodiče.

Pokud však chcete svou lásku letos na Valentýna ohromit, vyznejte jí své horoucí city kyticí a přitom jí pošeptejte do ouška, že jí vezměte na zahraniční výlet nebo na romantický pobyt v Čechách., kde si společně Valentýna nádherně užijete. Vyznat lásku jí/mu můžete třeba v romantické Paříži nebo pro valentýnský pobyt jak stvořeném, Romantick Design hotelu v Třeboni.

Dárky na Valentýna © 2011 - 2019 * Všechna práva vyhrazena
Zážitkové dárky pro ženy

Každá žena sní o nezapomenutelných okamžicích. Vy máte nyní tu možnost, její sny proměnit ve skutečnost...

Návrat na obsah