...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsah
Zážitky a pobyty > Zážitkové dárky pro dva


Gurmánské zážitky pro dva labužníky


Zážitky pro gurmány, jsou úžasným labužnickým dárkem pro neobyčejné lidi.


Ochutnejte originální francouzská vína, zažijte středověkou hostinu, poznejte tajemství pravých čajů, načerpejte energii s čokoládovou masáží, navštivte kurz sushi nebo pivovar a natočte si vlastní pivo.


Prostřednictvím gastronomických zážitků můžete v prvotřídní restauraci ochutnat speciality od mistrů kuchařů nebo se v kurzu naučit vařit thajské speciality či připravovat sushi. Dokonce můžete k vám domů pozvat profesionálního kuchaře a zažít fantastické kulinářské hody...

Věnujte sami sobě nebo svým blízkým, zážitkový dárek pro gurmány, na který se nedá nikdy zapomenout.

Zážitkové dárky jsou vůbec nejlepšími a nejkrásnějšími dárky ke všem příležitostem, jelikož tyto dárky si obdarovaní opravdu užijí a neskončí někde ve skříni či ve sklepě v zapomnění.

Dost už bylo povídání a hurá na vybírání toho nej gurmánského zážitku...

Top zážitkové dárky pro dva gurmányProfesionální příprava sushi + sushi menu pro dva v restauraci Miyabi Praha
Seznamte se s kuchyní země vycházejícího slunce a pronikněte do tajemství přípravy japonského sushi, jednoho z nejlepších jídel.Dopřejte si příjemný večer v japonské restauraci Miyabi s 20-ti letou tradicí, kde sushi připravené šéfkuchařem nejen ochutnáte, ale také Vám bude přímo před vámi předvedeno, jak ho vyrobit.  Dozvíte se rovněž zajímavosti o historii sushi, japonské kuchyni a o Japonsku.


Bonus: Na závěr obdržíte balíček surovin pro kompletní přípravu sushi doma. :-)


Délka kurzu:

2 - 4 hodiny


Počet osob:

2

Čajový obřad u Vás doma

Zvučné jméno čaje nesoucí svůj odkaz napříč všemi světadíly, zní v uších většině lidí povědomě, avšak jeho opravdovou hloubku odhalují jen nemnozí.

Jedinečný zážitek pro všechny, kteří chtějí poznat tajemství pravých čajových obřadů, proniknout do přípravy nejrůznějších druhů čaje či se jen odreagovat u šálku kvalitního čaje.
Čajový mistr Vám poodhalí svět tajuplné přípravy tohoto zázračného nápoje a jeho vychutnávání, předvede Vám čaj v jeho přirozené čistotě a kráse.

Setkání s čajem přináší řadu příjemných okamžiků. Jedná se hlavně o uvolnění těla i mysli, ale i o zvýšení koncentrace, osvěžení a dodání energie.

BONUS:
Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup, dárek ZDARMA!


Počet osob:

Vhodné pro dvojici, maximální počet účastníků 4-5


Thajská kuchyně + ochutnávka vín (Praha)

Máte chuť na thajskou specialitu? Kdo by neměl, že? Thajské jídlo je pastva nejen pro oči, ale i pro žaludek. Pokud toužíte umět správně připravovat jídlo thajské kuchyně, pak navštivte tento kurz a staňte se exotickým šéfkuchařem.


Kurz thajské kuchyně je veden zkušenou a éterickou šéfkuchařkou, paní Keng, která vařila v těch nejlepších thajských restauracích v Česku. Během tohoto kurzu se mimo jiné naučíte pracovat po thajském zbůsobu se zeleninou, dochucovat pokrmy exotickými pochutinami, manipulovat s ultratenkými pláty těsta na závitky...

BONUS:
Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup,
Dárkové balení ZDARMA!

Počet osob:
1 - 2


Trvání návštěvy:
4 hodiny

Noc v hotelu Imperial s luxusní večeří a snídaní u Šéfa + neomezené využití fitness & wellness
Darujte si společný kulinářský zážitek spojený s ubytováním v 5* hotelu Art Deco Imperial, který se nachází v samotném srdci historické Prahy.


Po příjezdu na hotel budete uvedeni do plně vybaveného luxusního pokoje Deluxe, kde obdržíte podepsanou kuchařskou knihu slavného šéfkuchaře Café Imperial a hvězdy televizního pořadu “Ano, šéfe!“, Zdeňka Pohlreicha.

Večer si vychutnáte 3chodové menu, které zahrnuje i nealkoholické nápoje a ráno se můžete těšit na bufetovou snídani ve slavné Café Imperial šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha

A co bude dál, už záleží na vás dvou. Romantická procházka Prahou, plavba po Vltavě, návštěva hotelového fitness & wellness centra se vstupem do sauny a páry, romantická noc plná vášně...


BONUS:
 Zakoupíte-li tento zážitek, získáte krásné dárkové balení ZDARMA!


SEZÓNNÍ degustační menu pro dva (Praha)Prožijte jedinečný gurmánský zážitek během jednoho večera. Na výběr máte vždy ze dvou variant menu, které je pro vás připravované z kvalitních, aktuálně dostupných surovin. Jednotlivé chody jsou vždy perfektně spárované s vybranými víny.


Tato degustační večeře je speciální tím, že jde o zážitek pro všechny smysly - vyvolá ve Vás emoce. Toto jídlo si prostě vychutnáte, a vychutnat znamená prožít naplno.


Počet osob:
Zážitek je určen pro 2 osoby.


Čas

Celkem 2 - 3 hodiny.


Degustace whisky pro dva + dárek + soutěž o cenyDopřejte si pravý chuťový zážitek z ochutnávky 8 druhů skotské whisky (tzv. single malt - whisky sladové), které běžně v obchodech, barech i restauracích, nenajdete.


Osm špičkových druhů skotské whisky, z různých regionů, zrající 10-12 let, čeká jen na vás dva.Těšit se můžete například na Auchentoshan, Glenkinchie, Bowmore, Cardhu, Aberlour a´bunadh/Glengoyne Cask Strength – neředěná whisky v sudové síle (obvykle kolem 60%), The Glenlivet a další.


BONUS:
 Zúčastníte-li se tohoto degustačního zážitku, získáte dárek - 2 skleničky na whisky ZDARMA!


Počet osob:

Vhodné pro dvojici, maximální počet účastníků 15
. Na místě lze vždy objednat občerstvení.


Vynikající večeře pro dva v Klášterním pivovaru


Zveme Vás i partnera/ku na zážitkovou návštěvu do klášterního pivovaru. U Strahovského kláštera na Vás čeká nejen vynikající jídlo a pivo, ale také privátní exkurze do minipivovaru, možnost natočit si vlastní pivo a originální pivní láhev jako dárek.

Klášterní pivovar Strahov najdete nedaleko Pražského Hradu, v objektu Strahovského kláštera, který byl založen v roce 1140 králem Vladislavem II. První zmínky o pivovaru pocházejí z přelomu 13. a 14. století.

BONUS:
Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup, dárek ZDARMA!

Počet osob :
2 osoby


Čokoládová masáž pro dva /  více lokalit napříč ČR zobrazit městaDarujte své milované polovičce společnou masáž čokoládou, která vám oběma dodá energii, svěžest a skvělou náladu.

A to není vše.

Díky této voňavé čokoládové masáži, bude vaše pleť zbavena únavy, vrásek a šupin. Vaše pokožka se jak mávnutím kouzelného proutku staně hebká a pružná, zkrátka omládne o pár let.

Masáž čokoládou dokonce dokáže redukovat strie.

BONUS:
Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc ZDARMA dárkové balení certifikátu na tento zážitek.


Sezóna:

Celoročně mimo období Vánoc a Silvestra

Pravá středověká hostina pro dva (Praha)Přeneste se časem na hostinu v 15. století a prožijte nevšední kulinářský zážitek.

Čeká na Vás přesná replika středověké krčmy, kde vše probíhá jako za dávných časů.

Zažijete středověkou hostinu v krčmě, která vznikla po pečlivém studování historických pramenů. Stolování, chování obsluhy, příprava pokrmů, nábytek, výzdoba a celá atmosféra, která se nese krčmou, je přesnou replikou 15. století.

Atmosféru večera dotváří dobový program, ve kterém Vás pobaví potulní hudci, tanečnice, drsní žoldnéři a stanete se svědky hospodské šarvátky. Stráž u vchodu, falešný hráč, kartářka Vám vyloží budoucnost, ohnivá show.

Vzhled a vystupování účinkujících odpovídá realitě, nepohybuje se v oblasti pohádek. Pokrmy jsou servírovány způsobem 15. století, nápoje jsou podávány v keramických nádobách.


BONUS: Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup, dárek ZDARMA!TOP TIP


Valentýnská večeře nebo romantická večeře + noc v luxusním apartmá


Prožijte o Valentýnu nádherný gurmánsko romantický zážitek. Vyberte si z nabídky romantických či valentýnských večeří v luxusních restauracích, případně i s ubytováním třeba v aparmá na zámku.

Dopřejte své lásce tento luxusní zážitek v romantickém stylu
... Pochutnejte si na přepychovém valentýnském menu, které bude připraveno jen pro Vás dva...Sladký kurz domácí výroby čokolády pro jednotlivce, pár nebo celou rodinu
Pro milovníky/ce čokolády pořádá Chocolate Monkey Praha, kurz výroby čokolády, na kterém se naučíte kouzlit s čokoládou a vytvářet různé čokoládové pochoutky plné netradičních chutí a zajímavých tvarů.

V průběhu čokokurzu můžete mlsat co hrdlo ráčí a aby jste se mohli pochlubit svou vlastnoručně vyrobenou a ochucenou čokoládou, pralinkami, bonbóny apod., tak vše co si za dobu trvání kurzu vyrobíte, to si také odnesete.

Kurz vyrob si vlastní čokoládu trvá 90 min. včetně výuky a výkladu o historii čokolády.

Vstupte společně se svým protějškem, rodiči, dětmi... do světa čokolády, kde můžete povolit uzdu své kreativitě i chuti a vytvořit např. čokoládová srdíčka s ořechy, zvířátka se semínky, čokoládový nápis LOVE s jahodami apod.

Nyní Valentýnská sleva 24%Dárky na Valentýna © 2011 - 2019 * Všechna práva vyhrazena
Zážitkové dárky pro ženy

Každá žena sní o nezapomenutelných okamžicích. Vy máte nyní tu možnost, její sny proměnit ve skutečnost...

Návrat na obsah