...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsah
Zážitky a pobyty > Zážitkové dárky pro dva


Zážitkové masáže, ozdravné procedury a léčebné pobyty pro dva
TOP péče o krásu, zdraví těla a duše, jako dárek z lásky


Zážitky, s kterými myslíme na zdraví a blaho ať svoje nebo obdarovaných, nejsou jenom nějakým obyčejným dárkem, ale skutečným darem!!!


Dopřejte si s partnerem/partnerkou společnou pivní lázeň v kombinaci s relaxačními procedurami nebo zavítejte do Františkových lázní či do lázní Poděbrady a nechte se opečovávat v léčebném a rehabilitačním centru. Zavítat můžete rovněž do Beskyd, kde si budete užívat Spa & Wellness v kombinaci s procházkami na čerstvém, horském vzduchu.


Nechte působit na své zdraví léčivé a blahodárné koupele a masáže ...  


Tyto zážitky a zážitkové pobyty jsou také velice vhodným dárkem pro rodiče nebo prarodiče, kteří si takovýto dárek v podobě péče o jejich zdraví zajisté zaslouží. Navíc je velice potěší, že myslíte na jejich zdraví i duševní pohodu, a to se velice cení. Je to důkaz lásky a úcty.

Některé, zde uvedené dárky, jsou rovněž vhodné jako svatební dar, vždyť i mladí si zaslouží na okamžik utéct z té dnešní uspěchané doby plné starostí, stresů, práce a hluku velkoměst a nechat se opečovávat léčebnými procedurami a relaxovat.

V případě zakoupení zážitku pro Vaše blízké, si můžete nechat dárkový certifikát dárkově zabalit. Elegantně zabalený dárkový poukaz Vám bude zaslán v originální krabičce, ve které ho můžete darovat svým blízkým.

Tak, povídání už bylo dost a teď hurá na vybírání toho nej zážitku ...

Čokoládová masáž pro dva /  více regionů napříč ČR zobrazit regiony


Darujte své milované polovičce hodinovou společnou masáž čokoládou, která vám dodá energii a skvělou náladu. A to není vše. Díky této voňavé čokoládové masáži bude vaše pleť zbavena únavy, vrásek, šupin. Vaše pokožka se jak mávnutím kouzelného proutku staně hebká a pružná, zkrátka omládne. Masáž čokoládou dokonce dokáže redukovat strie.

BONUS:
Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc ZDARMA dárkové balení certifikátu na tento zážitek.


Sezóna:
Celoročně mimo období Vánoc a Silvestra


Víkend pro dva v pivních lázních Rožnov pod Radhoštěm / 2 dnyDopřejte si víkend v pivních lázních v Rožnově pod Radhoštěm, kde na Vás čeká spojení poctivých pivních lázní s prvky léčitelství vycházejícího z prastarých technik starých Egypťanů a východních kultur.


Budete si společně vychutnávat spoustu procedur pro relaxaci svého těla i duše a přitom neomezeně popíjet pivo.


Těšte se na víkend v nejnovějších pivních lázních u nás, které byly otevřeny v nádherných prostorách místního minipivovaru.

Tento zážitek Vám umožní prožít jedinečnou kombinaci relaxačních procedur, která dokonale zharmonizuje tělo i duši.

BONUS:
Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup, dárek ZDARMA!

Sezóna:
Celoročně mimo období Vánoc a Silvestra

Kurz partnerských masáží pro 1 pár - láskyplné pohlazení  Brno

Valentýnská sleva 15%
Není nic lepšího, blahodárnějšího, radostnějšího a krásnějšího, než když si můžeme navzájem poskytnout blaženost teplého doteku, který je příjemný, přispěje k dobré náladě a pomůže od bolestí, ztuhlých svalů, napětí, stresu...

Kurz partnerská masáž je určen pro partnerské dvojice (možno i dvojice přátel), toužící umět správně masírovat jeden druhého a rozšířit si obzory v umění doteku.

Nejedná se o intimní nebo erotické masáže, jde o komorní kurz probíhající ve velmi příjemné a pohodové atmosféře, vedený zkušenou lektorkou masáží paní Šmídovou, která se věnuje masážím již od roku 2003.

V kurzu se naučíte technikám, které jsou nesmírně harmonizující, uvolňující, a které obohatí váš vztah ( i po sexuální stránce). Během kurzu
budete mít k dispozici občerstvení, které je zdarma v rámci kurzu.

Po absolvování masérského kurzu pro partnery, obdržíte certifikát o úspěšném absolvování kurzu.

Výuka masáží probíhá v Brně a trvá 3 hodiny.Cena zahrnuje:
skripta, během kurzu


Sezóna:
Kdykoliv po domluvě


Ozdravný pobyt - Konstantinovy Lázně LÁZEŇSKÉ PENZIONY / 7 nocíUžijte si léčebný víkend nebo celý týden, kdy máte čas jen pro sebe, plnými doušky!

Vychutnejte si péči v některém z 9 lázeňských domů nejmenších a nejklidnějších západočeských lázní s minerálními prameny s nejvyšším obsahem volného oxidu uhličitého v Čechách. Ochutnejte místní bylinný likér Konstantin či citronádu z pramene Prusík. Prožijte krásné chvíle v balneo centru s velkým výběrem léčebných procedur, se solnou jeskyní, atd., včetně pitné kúry.

Odborná péče je zajišťována kvalifikovaným zdravotnickým personálem. Nechybí ani rehabilitační bazén, salonek s Wi-Fi připojením a také koncerty, taneční večery, výstavy...

Program hotelu například nabízí:


Senior program +55

7x ubytování s polopenzí,
1x konzultace s lázeňským lékařem,
1x laboratorní vyšetření,
1x vizita,
1x EKG,
1x uhličitá koupel,
1x klasická masáž,
1x podvodní masáž,
1x solná jeskyně,
BONUS: vycházka s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, hudební večer

dále:
Lázně na zkoušku, Wellness týdenní pobyt, Zdraví z lázní...


Počet osob:
1 a víceRomantická masáž pro zamilovaný pár / Pardubice


Prožijte krásné chvíle s milovanou osobou při relaxační masáži v příjemném prostředí masážního salónu.

Před společnou masáží s miláčkem posedíte u skleničky sektu s občerstvením a květinou pro dámu, kde se za svitu svíček a příjemné vůně naladíte na správnou vlnu.

Po romantickém posezení na vás oba čeká společná relaxační masáž v délce 75 minut...

BONUS:
Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc ZDARMA krásné dárkové balení certifikátu na tento zážitek.


Sezóna:
Celoročně


Luxusní pivní lázně pro dva - Západní Čechy
Úžasný zážitek v pivní dvojvaně. Čeká Vás společná koupel v pivu v originálních pivních lázních.

Dopřejte si společný, blahodárný zážitek v luxusních pivních lázních, které se nacházejí v nádherných historických sklepeních. Čeká Vás masáž, pravá pivní lázeň ve společné dvojvaně, relaxace na lůžku a na závěr gurmánský zážitek pro oba v pivovarské restauraci.

Pivní lázně® jsou originální rekondiční lázeňskou terapii, která zahrnuje relaxační horké koupele, pramen uzdravující minerální vody, jedinečné tmavé pivo, omlazující účinky živé kultury pivních kvasnic se směsí chmele a sušených léčivých bylin ...

BONUS:
Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup, dárek ZDARMA!

Sezóna:

Celoročně

Počet osob:
2 osoby v jedné  pivní dvojvaně.


Léčebný pobyt v Luhačovicích - WELLNESS HOTEL POHODA / od 2 nocí


Přejete si strávit víkend či dovolenou v lázních, kde budete jenom relaxovat, užívat si příjemných procedur a načerpáte nové síly?

Dopřejte si relaxační a léčebný pobyt pro dva či pro celou rodinu s polopenzí a programem plným koupelí a blahodárných procedur a budete mile překvapeni.

Čeká na Vás přátelský hotel, kde je restaurace, jídelna, kavárna, denní bar, terasa, sauna, solárium, stolní tenis a vlastní fitness centrum.

Hotel nabízí řadu balíčků / programů z nichž si můžete vybrat ten, který vám sedne nejlépe. Například:

Relaxvíkend v Pohodě -
3x ubytování s polopenzí a lázeňský balíček:

1x bylinková relaxační koupel se zábalem,
1x hydromasáž se zábalem,
1x masáž bambuckým máslem,
2x inhalace minerální vody Vincentka,
1x infračervená kabina,
1x lékařská konzultace,
volný vstup do wellness. Nástup možný denně mimo soboty.

BONUS:
5,00% sleva pro novomanžele a - 5,00% sleva pro seniory nad 55 let.

Sezóna:
Celoročně


Počet osob:
1 a vícePárová Bali masáž + horká lázeň pro dva v Praze

Nevšední romantika s exotickým nádechem
Pojďte si s miláčkem odpočinout a příjemně se eroticky naladit do luxusního salonu
, kde si budete připadat jako byste byli spolu na rajské dovolené v Indonésii na Bali.

Zapomeňte na okamžik na město, hluk a davy lidí a vychutnejte si ticho, klid, vůni, příjemné doteky masérek a jeden druhého během voňavé lázně s okvětními lístky na hladině.

A aby byla atmosféra hodná oslavy Valentýna, tak k lázni dostanete zelený čaj a čerstvé ovoce.


Sezóna:

celoročně


Trvání:

90 minut


BONUS: Objednáte-li si tento zážitek, získáváte Dárkové balení ZDARMA!


Thajská masáž pro dva / Praha - Brno - Karlovy VaryDopřejte si společně ve dvojici thajskou masáž. Čeká Vás příjemný zážitek a relaxace.

Thajská masáž je založena na principech a znalostech vnitřního toku energie. Masérka stlačuje určité body, čímž podporuje proud energie v té které dráze a tím uvolňuje bloky, které mohou být příčinou nemoci, či bolesti. Přitom používá palce, dlaně, předloktí, lokty chodidla a kolena. Stlačování bodů připraví tělo na další fázi masáže, kterou je protahování jednotlivých částí těla s využitím prvků jógy.

BONUS:
Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup, dárek ZDARMA!

Sezóna:
Celoročně mimo období Vánoc a SilvestraRomantické pivní lázně Ostrava pro dva


Dopřejte si společně ve dvojici pivní lázně Ostrava pro dva přímo v zámeckém minipivovaru. Pivní lázně Ostrava na Vás čekají v luxusním soukromí nově zrekonstruovaného středověkého sklepa.

V soukromí středověkého sklepení si užijete společnou pivní lázeň v nádherné dřevěné kádi. Koupel v dřevěné kádi pro dva je připravena ze surovin používaných přímo ve zdejším minipivovaru při vaření zámeckého piva. Jedná se o vířivou koupel s přídavkem pivních kvasnic, sladových extraktů, chmele a pivního balzámu, která má hluboké regenerační a relaxační účinky.

BONUS:
Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup, dárek ZDARMA!

Lokalita:
Ostrava

Počet osob:

2 osoby v jedné pivní kádi.

Sezóna:
CeloročněPolárium a solná jeskyně pro dva - PrahaZkombinujte blahodárné účinky chladu a mořské vody! Začnete celotělovou kryoterapií, kde chlad intenzivně a příznivě účinkuje na celé tělo a pokračujte relaxací v solné jeskyni.

Nejprve Vám změříme tlak, pak se převlečete do "polární" výstroje (šortky, čelenka, rukavice) a pak už nezbývá než sebrat odvahu, vstoupit do polária a užít si arktický mráz.

Bezprostředně po opuštění polária zažijete příjemně teplý pocit po celém těle.  Bude následovat lehké cvičení v podobě klidné jízdy na rotopedu a pak už na Vás čeká relaxace v solné jeskyni. Klid, tichá relaxační hudba a vzduch nasycen minerály z mořské soli.

BONUS:
Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup, dárek ZDARMA!

Výhodný cenový balíček!

Počet osob: 2
Dárky na Valentýna © 2011 - 2019 * Všechna práva vyhrazena
Zážitkové dárky pro ženy

Každá žena sní o nezapomenutelných okamžicích. Vy máte nyní tu možnost, její sny proměnit ve skutečnost...

Návrat na obsah