...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsah
Zážitky a pobyty ČR > Zážitkové dárky pro ženy


Zážitkové dárky pro ženy aneb relaxační masáže, léčivé koupele, spa & wellness pobyty...

Zážitkový dárek je pro vámi obdarovanou ženu mimořádná událost, která zůstane v její paměti po dlouhou dobu.


Prožité příjemné okamžiky - zážitky,  posléze tvoří základ osobních vzpomínek. Zážitek je tudíž událost, která často bývá spojena s nějakou emocí.

K příjemným zážitkům, na které každá žena dlouho vzpomíná, a které jí zůstávají po dlouhý čas v mysli, patří kupříkladu prožitky, které probíhají v příjemném prostředí a jsou spojené s odpočinkem, doteky masérů při masážích a uvolněním při wellness & lázeňských procedurách.

Královská thajská masážLuxusní dvojkombinace nejpopulárnějších thajských masáží. Nejprve klasická thajská masáž a poté úžasná bylinná masáž.

Královská thajská masáž je kombinací tradiční thajské masáže a starodávné léčebné metody vycházející z přikládání horkých bylinných sáčků na místa, kde v těle proudí energie. Tradiční thajská masáž nejprve odstraní ztuhlost svalů a kloubů, účinně protáhne páteř a končetiny a rozproudí v těle přirozený krevní oběh. Masérka tlakovým působením na akupresurní body celé tělo uvolní a připraví na následnou terapii ...

BONUS:
Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup, dárek ZDARMA!


Počet osob:
1


Čokoládové pokušení


Dopřejte jí sladkou čokoládovou masáž + čokoládový balíček procedur.


Čeká na ní příjemný zážitek a jedinečná relaxace v rafinovaném spojení voňavé čokolády a hřejivé masáže. Požitek, který ocení nejen milovnice čokolády.


Masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky (skvěle působí proti celulitidě), získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.


Zážitek obsahuje:


  • Čokoládový peeling (cca 10 min.)
  • Sladkou čokoládovou masáž (cca 65 min.)
  • Čokoládový zábal (cca 15 min.)
  • Akupresurní masáž obličeje (během zábalu)
  • Šálek lahodného čaje na závěr

BONUS: Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup, dárek ZDARMA!

Sezóna:
Celoročně mimo období Vánoc a Silvestra


Počet osob:
Určeno pro 1 osobu

Lokalita: Praha, Brno, Hluboká n.V., Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Špindlerův Mlýn

Masáž lávovými kameny

J

edná se starodávnou, mýtickou čínskou masáž. Používá se celkem 53 hladkých lávových kamenů.


Kameny se nahřejí ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejem a dvěma největšími kameny, které se drží v dlani.

Pro muže se používá olej z esencí jasmínu, santálového dřeva a limety, pro ženy pak olej z výtažků marocké růže a růžového dřeva. Teplo prostupuje hluboko do celého těla (zpět do hory), kde způsobuje úplné uvolnění a nabití organizmu sílou draka ...
BONUS:
Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup, dárek ZDARMA!


Počet osob:
1


Relaxace pro těhotné ( Praha, Brno a další lokality po celé ČR)
Zážitek, který uvítá každá těhotná žena.

Tento 90 minutový programem pro nastávající maminky, je speciálně uzpůsoben tak, aby jej příznivě pociťovala nejen budoucí maminka, ale také její ještě nenarozené děťátko v bříšku.


Na co se může těhotná těšit:

  • Na budoucí maminku čeká 60 minutová speciální thajská masáž pro těhotné, při které jsou používány hypoalergenní produkty z panenského kokosového oleje, který je přivezen až z Fidji.
  • Speciální masáž paží, obličeje a hlavy, která působí příznivě proti migréně a nespavosti. Hypoalergenní masážní emulze z Fidji obsahuje výtažek z květu lososu a rýžové mléko. Na závěr masáže se používá multiaktivní sérum, ktré obsahuje antioxidanty jako vitamin C a A.
  • Šálek jasmínového čaje po masáži, který napomáhá k celkové regeneraci těla i ducha.


Masáže provádějí profesionální terapeutky, odbornice na masáže pro těhotné z Thajska, které se pyšní nejlepšími certifikáty.TIP: Podívejte se také do nabídky zážitků pro těhotné.

TRENDY & LUXUS: VIP péče o krásu a zdraví

Exkluzivní a Luxusní den pro dámy

Dopřejte si výjimečnou péči o Vaše tělo a pokožku. Nechte o sebe pečovat v luxusním pražském salónu... Více

Vinná terapie pro dva - Jižní  Morava
Omlazující a ozdravnou vinnou lázeň, vinné zábaly a jiné vinné procedury, si můžete dopřát společně se svým partnerem, za svitu svíček a se sklenkou vína... Více

Den pro princeznu

Omládněte o několik let a nabijte se pozitivní energií, díky lázni, masážím, zábalům, infrasauně, pleťové masce, kyslíkové terapii a dalším procedurám, včetně pitného režimu.  Více


Pobyty pro ženy s lázněmi ONSEN v ČR i zahraničí

Lázně onsen jsou určeny všem ženám, které mají malé či větší zdravotní problémy a rovněž potřebují i na chvíli vypnout od každodenních starostí.


Lázeňské pobyty nabízejí ženám řešení zdravotního problému, ale i vysokou úroveň té pravé formy relaxace v čisté přírodě.

Lázeňský pobyt je ideální pro všechny ženy, které se nechávají rády hýčkat relaxačními programy, které zahrnují zdraví prospěšné procedury a termální koupele, péči o tělo, oblíbené aktivity a další odpočinkové procedury. Navíc v některých případech je lázeňský pobyt doplněn i wellness programem a dalšími příjemnými službami.Dárky na Valentýna © 2011 - 2024 * Všechna práva vyhrazena
Zážitkové dárky pro ženy

Každá žena sní o nezapomenutelných okamžicích. Vy máte nyní tu možnost, její sny proměnit ve skutečnost...

Návrat na obsah