...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsah
Zážitky a pobyty > Zážitkové dárky pro ženy


Dárky pro ženy aneb adrenalinové zážitky pro milovnice vzrušení


Nejen muži se rádi bojí, ale i ženy milují adrenalinové vzrušení. Ano, i mezi něžným pokolením najdeme nejednu ženu, která ráda občas vymění trendy lodičky za pohodlnou obuv do terénu, a s odhodláním se vydá vstříc napínavému dobrodružství, při kterém překoná sama sebe, svůj strach i obavy a dokáže si tím, že jí jen tak nic nezlomí a není žádná padavka. A pokud se adrenalin skloubí s hrou a zábavou, je to poté úžasný zážitek na celý život.

Darujte jí proto některý adrenalivový zážitek, který si "Váše nebojácná drahá polovička" užije s opravdovou radostí...

Zážitkové dárky s chutí adrenalinu

-

NÁŠ TIP:Zažijte fantastické vzrušení i nespoutanou zábavu, v některém ze zábavních parků, nacházejících se jen kousek od hranic ČR - v Německu, Rakousku, Itálii, Francii, na Slovensku... Přijďte zažít ty nejbláznivější adrenalinové jízdy, kdy visíte hlavou dolů, řítíte se šílenou rychlostí nahoru a volným pádem zpět na zem a jiné šílenosti.

Máte raději vodní zábavu, pak si rozhodně nenechte ujít návštěvu Aquaparku Tropical Islands, který se nachází kousek od Berlína. Těšit se můžete na obrovské tobogány, vodopády, let balonem nad tropickým rájem a také romantické okamžiky, které by rozhodně neměly na Valentýna chybět...
Dárky na Valentýna © 2011 - 2023 * Všechna práva vyhrazena
Zážitkové dárky pro ženy

Každá žena sní o nezapomenutelných okamžicích. Vy máte nyní tu možnost, její sny proměnit ve skutečnost...

Návrat na obsah