...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsah
Zážitky a pobyty > Zážitkové dárky pro muže


Léčebné dárky pro muže aneb zážitky pro zdraví a krásu mužů

Vyberte si z našich léčebných zážitkových balíčků pro muže ten,  který Vašemu manželovi, tátovi, bratrovi, přítelovi či synovi zlepší jeho zdraví, dodá duševní i tělesnou pohodu nebo prospěje jeho kráse. Všechny zážitkové procedury jsou příjemné, bezpečné a maximálně účinné.

Obdarujte ho tím nejkrásnějším dárkem s blahodárnými účinky pro jeho tělo, po kterém se bude skvěle cítit a výborně vypadat. Může jít například o masáž, koupel, destruktoterapii, zábal, terapii chladem atd.

LÉČEBNÉ ZÁŽITKY PRO MUŽE JAKO DÁREK

*

Polárium a solná jeskyně v Praze
Pobyt v poláriu a solné jeskyni má blahodárné účinky na zdraví díky kombinaci chladu a mořské soli!


Darujte Vašemu muži tento zdravotní zážitkový dárek, jež příznivě působí na celé tělo.  


Terapie začíná celotělovou kryoterapií a pokračuje relaxací v solné jeskyni za doprovodu tiché relaxační hudby...


♥ Detail zážitkuDestruktoterapie v Hradci Králové a Praze


Ideální dárek pro každého muže, který se potřebuje vybít ze vzteku a psychického napětí.

Jednoduše řečeno, pokud je natlakovaný vztekem jak papiňák, na každého a na vše nadává, s ničím není spokojen a nejraději by všechno kolem sebe doslova rozmlátil aby se uvolnil - pak mu darujte Destruktoterapii, z které bude odcházet spokojený a klidný jako beránek.

Dostane totiž na 2 - 3 hodiny auto, na kterém se může vyřádit:
mlátit a rozbíjet ho baseballkami, rozřezávat, vysklít mu okna nebo ho dokonce posprejovat :-)
Pivní koupel nebo pobyt v pivních lázních (celá ČR)
Darujte partnerovi tuto úžasnou pivní vzpruhu, která mu dodá novou energii. Bude po krk potopen v pivní lázni, při které může popíjet zlatavý mok, nebo také černý či řezaný.


Pivní koupel má zejména blahodárný účinek na pleť, posílí obranyschopnosti organismu a celkově přispěje k uvolnění svalstva. Pivní lázně přinášejí netradiční oddech s pozitivními účinky na psychický i fyzický stav...


♥ Vybrat zážitek z nabídky pivní pobyty


♥ Vybrat zážitek z nabídky pivní koupeleZábal ze zeleného čaje + masáž zeleným čajem (Praha)Darujte zážitek Zábal ze zeleného čaje s masáží a dopřejte obdarovanému úžasný zážitek s blahodárným účinkem na tělo i mysl.


Tato příjemně hřejivá, uvolňující a pročišťující procedura, přispěje ke zlepšení metabolismu, hydrataci pokožky, výrazně zlepší náladu, osvěží mysl obdarovaného a dostane ho do psychické pohody neboť jak je známo, zelený čaj chrání člověka před oxidačním stresem, zásobuje tělo zeštíhlujícími proteiny, theinem a kofeinem.


Celá procedura trvá cca 90 minut a Váš muž si jí může dopřát v Praze.


♥ Detail zážitkuRelaxace ve vířivce a saunách (Uherské Hradiště)
Dopřejte mu netradiční zážitek v luxusním wellness, při kterém se zcela uvolní a oprostí od špatných myšlenek. ČEKÁ NA NĚJ velkokapacitní vířivka a relax v parní, suché či infra Suomi sauně.

Koupel ve víně na Jižní Moravě


Zážitek v podobě koupele ve víně je ten nejlepší dárek pod sluncem, jelikož vinná koupel je nejzdravější lázeň s pozitivními účinky na zdraví i krásu. Navíc si vinoterapii můžete dopřát společně, tudíž ani o romantické chvíle nebude nouze.


Ke koupeli obdržíte láhev vína nebo sektu, chutné občerstvení a dokonce malou upomínku na tuto sváteční událost. Prožijte slastnou koupel v soukromí, případně ji spojte s víkendovým pobytem v prostorách hotelu....


♥ Detail zážitku
Reflexní masáž nohou (celá ČR)Výjimečná reflexní masáž nohou a chodidel,  je prováděna od konečků prstů až po kolena. Při masáži jsou stimulovány energetické dráhy celého  těla, takzvané meridiány, což působí blahodárně na celé tělo.


Masáž nohou rovněž snižuje stres a navrací životní energii všem partiím, které tolik všichni každodenně namáháme.Lokality: Praha 2, Brno, Mladá Boleslav, Špindlerův Mlýn, Karlovy Vary

Dárky na Valentýna © 2011 - 2023 * Všechna práva vyhrazena
Zážitkové dárky pro ženy

Každá žena sní o nezapomenutelných okamžicích. Vy máte nyní tu možnost, její sny proměnit ve skutečnost...

Návrat na obsah