...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsah
Zážitky a pobyty > Zážitkové dárky pro ženy


Netradiční dárky pro ženy aneb originální zážitky na míru Vaší milované ženě

Někdo si jistě myslí, že dárky pro ženu není tak těžké vybrat. Kosmetika, hadříky, prádlo, šperky, drobnosti do domácnosti, a tak dále... Je pravda, že květinou se nedá nic zkazit, nebo že bižuterie potěší, ale pokud se chcete vyhnout tradičním dárkům, buďte originální a darujte jí zážitkový dárek. Netradiční a origiinálůní zážitky jsou vhodným dárkem při různých příležitostech - k narozeninám, k svátku, k Valentýnu, na Vánoce, nebo jen tak pro radost. Máme pro vás pár tipů na nádherné zážitkové dárky pro ženy, které zaručeně překvapí, mile potěší a jistě budou dlouho předmětem konverzace o něčem úžasném.


Obdarovaná žena od Vás obdrží dárkovou krabičku s poukazem na zážitek a průvodním dopisem, na kterém bude Vaše osobní věnování. Sama si poté určí termín, kdy si daný zážitek bude chtít prožít. Veškeré informace nalezne v dárkové krabičce na průvodním dopise.

Vyrobte si vlastní šperk - šperkařský kurzNa všechny ženy, které se chtějí stát návrhářkou a zároveň tvůrkyní vlastního originálního šperku, čeká individuální kurz šperkařství.

Vše se naučíte pod profesionálním vedením v plně vybaveném ateliéru, který se na pár hodin stane i Vaším ateliérem.

Přijďte si vyzkoušet práci s bižuterními komponenty, ketlovacími kleštičkami, drátky, lanky, vlasci, korálky, plstí. Podle vlastní představy si vyrobíte krásné náušnice, náramek, náhrdelník nebo celou sadu.

BONUS:
Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup, dárek ZDARMA!

Trvání: 3 hodiny

Lokalita:

Praha


Numerologie aneb co Vám přejí čísla
Báječný dárek pro ženu, která se chce dozvědět, jak datum narození ovlivňuje její život.

Zajímá se žena, pro kterou vybíráte dárek, o horoskopy, astrologii a numerologii?  
Nyní máte možnost jí darovat Numeroskop = osobní konzultaci u předního numerologa, který jí z čísel odhalí její silné a slabé stránky a poradí, jak je ve svém životě nejlépe využít.

Během výkladu je podáváno nealko pití.


Trvání:
Konzultace trvá 120 minut.

Lokalita:

Praha

Pokud byste chtěl/a potěšit originálním dárkem ženu, která bude brzy maminkou, pak také nahlédněte do sekce dárky pro těhotné.

Kurz kreslení pravou hemisférou s tužkou na 2 nebo 3 dny
Pro dívky od 13 let, ženy i maminky na mateřské, které se chtějí naučit malovat pro zábavu a uvolnění od stresu, je tu tento skvělý kurz kreslení.


Jak kurz probíhá?

1. den kurzu se kreslí portrét s dosavadními dovednostmi a poté budou následovat praktická cvičení zaměřená na probuzení pravé mozkové hemisféry

2. den kurzu začne praktickými cvičeními, po kterých už přijde aktivní kreslení portrétu dle předlohy nebo dle fotografie manžela, přítele, maminky apod.

Třídenní varianta víkendového kurzu  
Výuka je rozprostřena do menších celků, což je příjemnější pro oči, mozek i tělo, obdarovaná tak má více času vstřebat proměnu a dvakrát se během tohoto náročného procesu vyspí. Pokud si to můžete dopřát, doporučujeme.


Obdarované ženě také absolvování kurzu přinese zvýšení sebevědomí, odpoutání od stresu a každodenních povinností. Během kurzu se také pozná s novými lidmi a zažije spoustu zábavy

Konání kurzu:
Praha 4 - Nusle

BONUS: Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup, dárek ZDARMA!Fotografkou na den


Překrásný dárek pro milovnice fotografování, které touží umět fotit jako umělecký fotograf nebo se naučit ovládat svůj nový fotoaparát, aby z něj vytěžila maximum.


Díky kurzu pro fotografy se žena seznámí se vším co potřebuje umět a znát skvělý fotograf / fotografka + prožije nezapomenutelné chvíle.

Vyzkouší si fotografování modelky v plně vybaveném fotoateliéru, naučí se jak focení stylizovat, svítit, jak modelku pózovat. Pohraje si s přirozeným světlem i se zábleskovými světly v ateliéru a profesionální fotografka jí provede celým procesem focení.

Na závěr jí fotografka pomůže s úpravou fotografií a naučí základní triky v programech Adobe Lightroom a Photoshop.


Kurz fotografování se koná v Pardubicích.Poprvé v sedle koněPro ženy - milovnice koní je připraven zážitek ve světě koní v nádherném historickém prostředí zámeckého areálu na okraji Prahy.

Zážitek obsahuje:
Jezdecký výcvik pro 1 osobu pod vedením licencovaného cvičitele či trenéra. Zapůjčení jezdecké přilby.

1. hodina

  • úvod ke koním, prohlídka stáje s výkladem, seznámením se základními pravidly chování u koní

  • seznámení se zvířetem, ošetření a vyčištění koně před výcvikem

  • nauzdění a nasedlání koně,

  • vedení koně k výcviku


2.hodina

  • samotný základní výcvik zahrnující pravidla při jízdě na koni, uvolňující pohyb pro jezdce ke získání rovnováhy v sedle

  • výuka prvotních pravidel v ovládání koně

  • krok, klus pod vedením odborného cvičitele na lonži

  • možnost kombinovat s procházkou okolo areálu, cvičitel vede koně u hlavy - kvůli bezpečnosti jezdce

  • Na závěr občerstvení - káva a zákusek v areálu.


BONUS:
Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup, dárek ZDARMA!

Lokalita:
Praha - Koloděje.

Hrnčířský kruh - kurz točení na hrnčířském kruhuNádherný dárek pro všechny ženy, které touží po vlastnoruční výrobě keramiky.

Roztočí hrnčířský kruh, pozná tajemství hrnčířské hlíny a těší se z vlastnoručně vyrobené keramiky. A to vše pod vedením zkušené keramičky.

Co se naučí:

Základy točení na hrnčířském kruhu, centrování, vytočení základního rovného tvaru a z něj pak mističky, hrnečky, nalepení ucha, začištění výrobků a příprava na pálení. Možnost glazování a dalšího dekoru.

BONUS:
Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup, dárek ZDARMA!

Trvání:
3 vyučovací hodiny (3 x 45 minut)

Lokalita:

Praha


   MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT:
Dárky na Valentýna © 2011 - 2023 * Všechna práva vyhrazena
Zážitkové dárky pro ženy

Každá žena sní o nezapomenutelných okamžicích. Vy máte nyní tu možnost, její sny proměnit ve skutečnost...

Návrat na obsah