Zážitkové dárky pro muže - relax, wellness, lázně a masáže - navalentyna.cz

...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsah
Zážitky a pobyty > Zážitkové dárky pro muže


Zážitkové dárky pro muže aneb relax, wellness a masáže

Nejlepší dárek pro muže na Valentýna - Wellness v Mariánkách nebo ve Špindlu, pivní koupel v Praze či v Poděbradech nebo relaxační masáž v salónu

Vybrat dárek pro muže není úplně jednoduché, zejména jde-li o dárek valentýnský. Vhodným dárkem na Valentýna může být cokoli se symbolem srdce a lásky nebo gurmánský dárkový koš. Avšak dárek v podobě zážitku je pro vámi obdarovaného muže víc než dárek, je to mimořádná událost, kterou si báječně užije, a na kterou bude vzpomínat hodně dlouhou dobu.


Zážitky posléze obvykle tvoří základ osobních vzpomínek. Zážitek je tedy událost, která často bývá spojena s nějakou emocí.

Mezi běžné relaxační zážitky patří kupříkladu dojmy spojené s odpočinkem a uvolněním při wellness & spa procedurách, které probíhají v klidném prostředí, a také dojmy z příjemných doteků při masážích apod.
ZÁŽITKOVÉ MASÁŽE PRO MUŽE JAKO DÁREK

Tantra masáž pro muže


Dopřejte mu výjimečný zážitek v podobě tantra masáže po dobu 60, 90, 120 nebo 180 minut.


Při tantra masáži se Vašemu partnerovi dostane nejrůznějších doteků - omývání horkými žínkami, hebké hlazení rukama či šátkem nebo i dynamické hnětení. Vše doprovázeno příjemnými tóny a vůněmi. Tantra ctí sexuální přirozenost člověka a chápe ji jako jeden z mnoha aspektů našeho života, leč...Lokality: PrahaSpeciální masáž pro muže se sedavým zaměstnáním


Je Váš přítel, táta, manžel... zaměstnán jako řidič z povolání, recepční nebo kancelářský pracovník? Dopřejte mu masáž, která mu uleví od ztuhlých svalů a bolesti zad, šíje, ramen i rukou, které způsobuje sezení u počítače nebo za volantem.

Tato výjimečná masážní procedura probíhá v nádherném studiu, kde na obdarovaného čekají chvíle relaxace s popíjením lahodného čaje a uvolnění při zdravotní masáži ušité přímo na míru dnešnímu způsobu života.


Lokality: Praha, Brno, Hluboká nad Vltavou, Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Špindlerův Mlýn, Říčany u Prahy


Golfová masáž
pro muže


Darujte partnerovi nebo tatínkovi či bratrovi tuto jedinečnou a unikátní masáž, jež je prováděna pomocí nahřátých golfových míčků a teplého oleje.


Masáž vychází z thajské olejové masáže, ale zde je masérka schopna pomocí nahřátých golfových míčků důkladněji promasírovat problémové partie...Lokality:
Praha, Brno, Mladá Boleslav, Hluboká nad Vltavou, Karlovy Vary, Špindlerův Mlýn, Říčany u PrahyOrientální masáž konopným olejem
aneb travička zelená to je moje potěšení


Je Váš partner unavený, bolí ho záda, klouby...? Darujte mu léčebnou masáž, při které se používá konopný olej, jež příznivé účinkuje při odbourávání nervozity a pocitů úzkosti. Olej působí do hloubky, uvolňuje lymfatické cesty, zmírňuje migrény i revmatické bolesti a navíc zpomaluje proces stárnutí kůže...Lokality:
Praha, Brno, Mladá Boleslav, Hluboká nad Vltavou, Karlovy Vary,
Říčany u Prahy, Špindlerův MlýnErotická masáž pro muže


Dopřejte svému partnerovi tento Masážní balíček s hvězdičkou, jež vychází z tradiční indické receptury Shakti, a který ho dostane do sedmého nebe díky mnoha procedurám a dotekům po celém těle, včetně lingamu...

Doba trvání masáže může být 90 nebo 120 minut.


Lokality: Plzeňský kraj

WELLNESS A RELAX PRO MUŽE JAKO DÁREK

Pivní lázně Plzeň


Sen nejednoho milovníka pivního moku je nejen pulitr s krásnou bílou čepicí, ale i velice příjemná a blahodárná koupel v této zlatavé tekutině. A právě nyní máte jedinečnou příležitost darovat Vašemu partnerovi tento unikátní pivní zážitek, jež se odehrává přímo v hlavním městě všech pivařů, v Plzni. Čeká na něj pivní koupel v luxusních prostorách zrekonstruovaného a nově otevřeného plzeňského pivovaru...


♥ Detail zážitkuLuxusní den pro pány - Praha


Nejen dámy, ale i panové si zaslouží luxus v podobě luxusního dne!


Tento SPA luxus umožní Vašemu drahouškovi strávit celý den v luxusním salónu, nechat o sebe pečovat, užívat si příjemné masáže, voňavé koupele a zároveň udělat něco pro svůj vzhled ...


♥ Detail zážitkuVíkend v Krkonoších s golfem a třeba i s lyžovačkou


Luxusní designový hotel stojící přímo na golfovém hřišti Mladé Buky, vyzývá k pohádkovému pobytu, kde můžete společně trávit čas v bazénu a vířivce, vydat se na golf, stolní tenis nebo si zalyžovat. Záleží jen na ročním období a na vás.


Krásné designové hotelové pokoje, delikatesy v hotelové restauraci, dechberoucí výhledy, nedotčená příroda plus rozsáhlé wellness centrum, vám dohromady přinesou úlevu na těle i duši. Poznejte Krkonoše trochu jinak!


♥ Detail zážitkuWellness pobyt jako víno - Morava 3 dny


Potěšte svého partnera skvělou masáží, vinnými koupelemi, bazénem, vířivkou, saunou, úžasným jídlem, bezva pohodou a úplnou relaxací.

Darujte mu zážitkový víkend s vinným balíčkem, kde prožije chvíle uvolnění a božského odpočinku, který po náročném týdnu potřebuje každý z nás, tudíž i Vaše drahá polovička.

Tyto skvělé dny si můžete užívat též společně!


Lodí po Vltavě s horkou lázní k tomu - Praha

Tak tomu říkáme romantika. Blahodárná horká koupel na pohupujících se vlnách řeky Vltavy, a k tomu překrásný výhled na Prahu, služba kapitána a lahvinka sektu.

Co víc si přát. Ticho, pohoda, relax, romantická atmosféra a jen vy dva v doprovodu šplouchajících vln...

Projížďka po Vltavě včetně lázně, trvá 90 minut.

Nejlepší vzpruha pro muže je Thajská masáž, která ho oprostí od bolestí a stresů.
Vyberte jako dárek pro svého partnera některou z relaxačních masáží, která ho osvěží a dodá mu sil.
To nejlepší pro mladé muže i zralé pány, je zážitek v lázních, ve wellness hotelu, vinném sklípku nebo na sportovním pobytu v horách.
Návrat na obsah