...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsah
Zážitky a pobyty > Zážitkové dárky pro muže


Zážitkové dárky pro muže aneb relax, wellness a masáže

Nejlepší dárek pro muže na Valentýna - Wellness v Mariánkách nebo ve Špindlu, pivní koupel v Praze či v Poděbradech nebo relaxační masáž v salónu

Vybrat dárek pro muže není úplně jednoduché, zejména jde-li o dárek valentýnský. Vhodným dárkem na Valentýna může být cokoli se symbolem srdce a lásky nebo gurmánský dárkový koš. Avšak dárek v podobě zážitku je pro vámi obdarovaného muže víc než dárek, je to mimořádná událost, kterou si báječně užije, a na kterou bude vzpomínat hodně dlouhou dobu.


Zážitky posléze obvykle tvoří základ osobních vzpomínek. Zážitek je tedy událost, která často bývá spojena s nějakou emocí.

Mezi běžné relaxační zážitky patří kupříkladu dojmy spojené s odpočinkem a uvolněním při wellness & spa procedurách, které probíhají v klidném prostředí, a také dojmy z příjemných doteků při masážích apod.
ZÁŽITKOVÉ MASÁŽE PRO MUŽE JAKO DÁREK

Tantra masáž pro mužeDopřejte mu výjimečný zážitek v podobě tantra masáže po dobu 60, 90, 120 nebo 180 minut.


Při tantra masáži se Vašemu partnerovi dostane nejrůznějších doteků - omývání horkými žínkami, hebké hlazení rukama či šátkem nebo i dynamické hnětení. Vše doprovázeno příjemnými tóny a vůněmi. Tantra ctí sexuální přirozenost člověka a chápe ji jako jeden z mnoha aspektů našeho života, leč...Lokality: Praha

Luxusní detoxikační balíček (peeling, masáž, zábal...) aneb očista těla od hlavy až k patám
Detoxikační proceduru, při které se tělo zbavuje odpadních látek, by měl čas od času absolvovat každý z nás, neboť jedy, bakterie a viry na nás útočí z venku i zevnitř každý den. Tito tzv. jedovatí nepřátelé vytvářejí v těle nebezpečné toxiny, které nám mohou způsobit nemoc, únavu, letargii, bolesti a jiné nepříjemnosti, a proto je potřeba tělu pomoci tyto toxiny odstranit, abychom se opět cítili skvěle a byli plní elánu

Zážitkový Detoxikační balíček obsahuje:

  • Peeling celého těla + tělová maska - 20min.
  • Tělový detoxikační zábal z výtažků mořských řas - 40min.
  • Akupresurní masáž obličeje (během zábalu)
  • Sprcha - 10min.
  • Aroma olejová detoxikační masáž + na závěr tělový krém - 50min.
  • Šálek lahodného detoxikačního čaje na závěr.

Potěšte Vašeho manžela, tatínka, přítele, milence tímto luxusním očistným obřadem s revitalizačními účinky aby se cítil dobře a rozdával energii i úsměvy na potkání :-)


Lokality: Praha, Brno, Hluboká nad Vltavou, Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Špindlerův Mlýn, Říčany u Prahy

Speciální masáž pro muže se sedavým zaměstnánímJe Váš přítel, táta, manžel... zaměstnán jako řidič z povolání, recepční nebo kancelářský pracovník? Dopřejte mu masáž, která mu uleví od ztuhlých svalů a bolesti zad, šíje, ramen i rukou, které způsobuje sezení u počítače nebo za volantem.

Tato výjimečná masážní procedura probíhá v nádherném studiu, kde na obdarovaného čekají chvíle relaxace s popíjením lahodného čaje a uvolnění při zdravotní masáži ušité přímo na míru dnešnímu způsobu života.


Lokality: Praha, Brno, Hluboká nad Vltavou, Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Špindlerův Mlýn, Říčany u Prahy

Ošetření Dornovou metodou nejen pro muže
Darujte partnerovi nebo tatínkovi či bratrovi tuto jedinečnou a unikátní masáž "manuální terapii", která je královnou mezi masážemi.


Žádná jiná masáž totiž nedokáže zbavit bolestí a napravit klouby i obratle tak, že je vrátí do původní polohy. Dornova metoda to umí, a to jemně, šetrně, bezbolestně a bezpečně. Dokonce tato terapie umí ovlivnit i psychické procesy. Masér manuálně pracuje s klientem až do uzdravení.


Dornova metoda opravdu funguje a je na velkou škodu, že není mezi veřejností moc známá. Velice rádi proto Dornovu metodu zařazujeme do našich tpů a vřele ji doporučujeme všem, kdo potřebuje napravit kyčle, kolena, ramena, celou páteř, plotýnky a kostrč.


Lokality: Plzeň


Orientální masáž konopným olejem aneb travička zelená to je moje potěšeníJe Váš partner unavený, bolí ho záda, klouby...? Darujte mu léčebnou masáž, při které se používá konopný olej, jež příznivé účinkuje při odbourávání nervozity a pocitů úzkosti. Olej působí do hloubky, uvolňuje lymfatické cesty, zmírňuje migrény i revmatické bolesti a navíc zpomaluje proces stárnutí kůže...Lokality: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Hluboká nad Vltavou, Karlovy Vary, Říčany u Prahy, Špindlerův Mlýn


Asia beauty pro mužeDopřejte svému partnerovi relaxaci spojenou s kvalitní kosmetickou péčí o celé jeho tělo. Každý muž totiž ocení úžasné procedury, které zrevitalizují jeho mysl i tělo a dají mu tak nový pocit síly do dalších dnů.

Doba trvání masáže a procedur 195 minut.

Lokality: Praha

WELLNESS A RELAX PRO MUŽE JAKO DÁREK
Pivní lázně - PlzeňSen nejednoho milovníka pivního moku je nejen pulitr s krásnou bílou čepicí, ale i velice příjemná a blahodárná koupel v této zlatavé tekutině. A právě nyní máte jedinečnou příležitost darovat Vašemu partnerovi tento unikátní pivní zážitek, jež se odehrává přímo v hlavním městě všech pivařů, v Plzni. Čeká na něj pivní koupel v luxusních prostorách zrekonstruovaného a nově otevřeného plzeňského pivovaru...


♥ Detail zážitku


Luxusní den pro pány - PrahaNejen dámy, ale i panové si zaslouží luxus v podobě luxusního dne!


Tento SPA luxus umožní Vašemu drahouškovi strávit celý den v luxusním salónu, nechat o sebe pečovat, užívat si příjemné masáže, voňavé koupele a zároveň udělat něco pro svůj vzhled ...


♥ Detail zážitku


Víkend v Krkonoších s golfem a třeba i s lyžovačkouLuxusní designový hotel stojící přímo na golfovém hřišti Mladé Buky, vyzývá k pohádkovému pobytu, kde můžete společně trávit čas v bazénu a vířivce, vydat se na golf, stolní tenis nebo si zalyžovat. Záleží jen na ročním období a na vás.


Krásné designové hotelové pokoje, delikatesy v hotelové restauraci, dechberoucí výhledy, nedotčená příroda plus rozsáhlé wellness centrum, vám dohromady přinesou úlevu na těle i duši. Poznejte Krkonoše trochu jinak!


♥ Detail zážitku


Wellness pobyt jako víno - Morava 3 dny
Potěšte svého partnera skvělou masáží, vinnými koupelemi, bazénem, vířivkou, saunou, úžasným jídlem, bezva pohodou a úplnou relaxací.

Darujte mu zážitkový víkend s vinným balíčkem, kde prožije chvíle uvolnění a božského odpočinku, který po náročném týdnu potřebuje každý z nás, tudíž i Vaše drahá polovička.

Tyto skvělé dny si můžete užívat též společně!Pivní koupel s neomezenou konzumací piva Bernard + masáž - Praha
No řekněte, není toto sen všech milovníků piva?  Jasně že je!

Dopřejte mu slastné nic nedělání v obklopení zlatavého moku. Teplá pivní lázeň, uvolňující masáž a k tomu popíjení piva co se do něj vejde :-) Co víc si přát...

A navíc mu tímto pivním zážitkem přispějete ke zdraví a dobré náladě.


Lodí po Vltavě s horkou lázní k tomu - PrahaTak tomu říkáme romantika. Blahodárná horká koupel na pohupujících se vlnách řeky Vltavy, a k tomu překrásný výhled na Prahu, služba kapitána a lahvinka sektu.

Co víc si přát. Ticho, pohoda, relax, romantická atmosféra a jen vy dva v doprovodu šplouchajících vln...

Projížďka po Vltavě včetně lázně, trvá 90 minut.

Nejlepší vzpruha pro muže je Thajská masáž, která ho oprostí od bolestí a stresů.
Vyberte jako dárek pro svého partnera některou z relaxačních masáží, která ho osvěží a dodá mu sil.
To nejlepší pro mladé muže i zralé pány, je zážitek v lázních, ve wellness hotelu, vinném sklípku nebo na sportovním pobytu v horách.

Dárky na Valentýna © 2011 - 2019 * Všechna práva vyhrazena
Zážitkové dárky pro ženy

Každá žena sní o nezapomenutelných okamžicích. Vy máte nyní tu možnost, její sny proměnit ve skutečnost...

Návrat na obsah