...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsah
Zážitky a pobyty > Zážitkové dárky pro muže


Zážitkové dárky pro muže aneb netradiční zážitky mužům na míru


Netradičním dárkem, respektive zážitkem, můžete splnit každému muži jeho sny a touhy ať z dětství či momentální.


Máte možnost ho mile překvapit a udělat mu obrovskou radost něčím, co by možná vůbec nečekal, a o to je darovaný zážitek hezčí, jelikož je nečekaný, upřímný a ušitý právě tomu Vašemu zlatíčku přímo na míru.

NETRADIČNÍ ZÁŽITKY PRO MUŽE JAKO DÁREK

-


Kurz létání s drony DJI


Každý dnes mluví o dronech neboli kvadrokoptérách, kde kdo dokonce tuto úžasnou Hi-tech hračku vlastní, a ten kdo drona nemá, tak po něm většinou touží. Patří váš muž mezi ty, kteří dron nemají a rád by si vyzkoušel, jaké to je ovládat dron? Nebo se chystá si drona pořídit, a rád by se před koupí drona, lecčemu přiučil?

Pak mu darujte tuto jedinečnou zábavu, kdy si vyzkouší létání s drony nad Pražskými památkami, které bude natáčet a fotografovat z ptačí perspektivy. To vše aniž by si musel dron na kurz pořizovat.

Jako třešničku na dortu mu kluci z DJI nasadí VR brýle, aby splynul reálně s dronem. Bude mít nádherný pocit, jako by mu narostla křídla!Lokality: Praha

Ochutnávka světových vín v Praze + možnost nákupu vín s 25% slevou
Má rád Váš partner víno? Pokud je opravdový milovník vín, tak tento vinný dárek, který ho zavede do světa someliérů, je přesně pro něj.


Během zážitku okusí ta nejlepší světová vína a nalezne ve víně pravdu o víně. Naučí se orientovat ve světových i českých vínech tak, že nejprve přičichne k nalité sklence, zatočí sklenicí,  poté si prohlédne barvu vína proti světlu a až po chvíli, kterou dá vínu aby se otevřelo, jej ochutná...Na jeden den ošetřovatelem v ZOO
Darujte svému milovníkovi zvířat roztomilé překvapení. Pozvěte ho do ZOO, kde se bude celý jeden den starat o zvířata.


Dostane se do výběhů mývalů, klokanů, emu, malp, surikat, makaků,, domácích zvířat a částečně také velbloudů. Přiblíží se rovněž k šelmám, podívá se do zázemí zoologické zahrady, pozná její fungování a bude mít také možnost pomoct s krmením jelenů, baribalů, medvědů hnědých, vlků, velbloudů, klokanů, emu, zubrů, domácích zvířat (kozy, ovce, prasata) a dokonce i lvů, ale jen opatrně..


Za odměnu a dobře odvedenou práci, dostane knihu o záchraně ZOO i s podpisem autora a vstup do ZOO na dva dny pro celou rodinu nebo kamarády.


No řekněte, není to krásné, vychutnat si pocity jako na soukromém safari?Lokality: Tábor


Escape games - únikové hry
Má rád Váš kluk, manžel, partner, bratr, tatínek či syn, záhady, hlavolamy, luštění, pátrání a tajemno?


Pak mu dopřejte stát se součástí příběhu v únikové hře, kde není nouze o zápletky i zábavu.


V této hře si může zahrát s Vámi, kamarády i s rodinou. Vybrat si pro něj můžete z desítek her, z nichž je každá na jiné téma. Některá hra je na pohodu, jiná je více adrenalinová a všechny jsou něčím zajímavé.


Jmenujme např. nejoblíbenější únikovky:

  • Exit game Magický orloj
  • Vinařská úniková hra
  • Detektivní úniková hra
  • Úniková hra Stroj času
  • Úniková hra plná dobrodružství - Indiana Jones
  • Únik z výslechové místnosti a další...


Hráči v týmu musí pátrat, hledat indicie, zdolávat překážky, používat hlavu a mít týmového ducha aby zdárně došli do cíle a opustili hru jako vítězové.Lokality: Praha, Studenec u Oloví, Chomutov, Český Krumlov a Plzeň

Kurz lezeni na skalach


Sleduje pokaždé, když jdete spolu procházkou okolo skal, horolezce, kteří z lehka šplhají po skálách vzhůru?

Nebo toužebně vypráví, jak rád by vylezl na opravdovou horu a zdolal její vrchol? Pak mu darujte kurz horolezectví.

Kurz horolezectví trvá přibližně 2 hodiny. Program může probíhat o víkendu i ve všední dny.


Lokality: okres Ústí nad Labem a okres Blansko


Namaluj si obraz aneb kurz olejomalby v PrazeNamalovat obraz vlastní rukou? A proč ne! Je to zábava i relax :-)

Stačí navštívit dvoudenní výuku olejomalby, která je vhodná pro začátečníky a začít pod vedením certifikovaného lektora malovat svůj umělecký obraz.

Po prvním dni bude obdarovaný odcházet s hotovou malbou Alla prima a pokud mu malování půjde od ruky, tak stihnete začít malovat "na ostro".


Lokalita: PrahaZákladní fotografický kurz
ovládej svůj fotoaparát.naplnoMá vaše drahá polovička vytoužený fotoaparát, ale jeho sen o nádherných fotkách se mu nespnil? Pak mu darujte tento kurz fotografování, kde mu zkušený fotograf pomůže s nastavením jeho fotoaparátu a prozradí mu i leckteré triky a rady, které mu pomohou v budoucím honu za kvalitní fotkou.


Lokalita Praha, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Liberec, Plzeň, České Budějovice, Olomouc

Francouzský parfém s konzultací a typologií pro pány
Pokud hledáte skutečně originální a hlavně osobitý dárek pro muže, pak jste se právě trefili do černého! Darujte mu jedinečnou možnost, vybrat si svůj osobní niche parfém z řady 25 pánských vůní z nejstarší francouzské parfumerie Galimard, a k tomu osobní konzultaci s typologii a nalezení ideální vůně.

Vůně jsou vášeň i láska a je zajímavé, co o člověku řekne stavba těla, dynamika řeči, stravovací návyky, ale i barvy, do kterých se člověk zahaluje.Gurmánský večer v Táboře - Jižní Čechy
Darujte Vašemu partnerovi gurmánský zážitek, který si oba vychutnáte dosytosti.


Čeká na vás sedmichodové Chef menu připravené pod vedením vynikajícího šéfkuchaře Martina Svatka, člena českého národního týmu Asociace kuchařů a cukrářů. Dopřejte si oba příjemný gurmánský večer v nádherné restauraci hotelu Nautilus v Táboře...


♥ Detail zážitku

Vysněná jízda ve Ferrari, Lamborghini nebo PorscheSplňte mu jeho celoživotní sen. Posaďte ho za volant nádherného sportovního bouráku, aby si mohl vychutnat božskou jízdu a otestovat možnosti tohoto luxusního vozu..

Podmínky řízení auta:
od 18- ti let + platný řidičský průkaz skupiny B a platný občanský průkaz.

Jízdy ve Ferrari, Lamborghini nebo Porsche, probíhají od začátku dubna do konce října.

Dárky na Valentýna © 2011 - 2023 * Všechna práva vyhrazena
Zážitkové dárky pro ženy

Každá žena sní o nezapomenutelných okamžicích. Vy máte nyní tu možnost, její sny proměnit ve skutečnost...

Návrat na obsah