...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsah
Zážitky a pobyty > Zážitkové dárky pro dva > Romantická večeře
sllevy na jídlo Praha, Ostrava, Plzeň, Brno... nebo romantické menu formou zážitku v Praze, Karlových  Varech, Plzni, Pardubicích, Brně, Vizovicích, Mladé Boleslavy, Děčíně...Valentýnská nebo romantická večeře ve dvou

Chcete překvapit na den sv. Valentýna svou drahou polovičku slavnostní večeří s romantickou atmosférou a nevíte, zda společnou večeři připravit doma nebo zajít oslavit lásku do restaurace? Tak zde je odpověď jasná. V tento slavnostní den vám rozhodně nedoporučujeme ztrácet čas vařením, ale raději zajděte společně povečeřet do oblíbené restaurace nebo si dopřejte gurmánský zážitek od zážitkové agentury, sestavený na míru zamilovanému páru. Může jít např. o romantické či valentýnské menu v luxusní zámecké restauraci nebo o zážitkovou večeři pro zamilované v rámci valentýnského pobytu. Pokud přeci jen chcete večer s milovanou osobou strávit v pohodlí domova, můžete si jídlo nechat dovézt domů.


Proč si dopřát na Valentýna zážitkovou večeři?


Protože se budete prostřednictvím zážitkové agentury nechávat společně rozmazlovat něčím speciálním a výjimečným, díky čemuž si budete oba připadat doslova, jako v pohádce. V rámci zážitkového pobytu nebo zážitkové večeře, se ocitnete v úžasném prostředí, kde vás bude obsluhovat milý personál, který vám oběma připraví slavnostní tabuli v soukromí či v restauraci, a nabídne luxusní péči hodnou takové příležitosti. S milovanou osobou povečeříte, případně i jeden nebo více dní pobudete v romantickém prostředí, které je šité na míru zamilovanému páru (svíčky, hudba, květiny... postel s nebesy, wellness...). Zkrátka celý zážitek se ponese v duchu romantiky a okouzlujících okamžiků.  

Nahlédněte do našich tipů a doporučení na romantické pobyty s večeří a slavnostní večeře pro zamilované.

Proč jít na Valentýna do restaurace?


Valentýnská večeře v oblíbené restauraci nebo hospůdce, kde spolu rádi sedáváte a kde to dobře znáte, se pro vás může stát nezapomenutelným zážitkem, kde si to oba budete užívat plnými doušky. Pokud chcete, ale poznat něco nového a neobvyklého, a zajít do restaurace, v které jste ještě nebyli, pak stačí použít mapu restaurací nebo využít aktuální akční nabídku hospůdek, restaurací, bister a kaváren po celé ČR, kterou najdete zde v tipech na slevy do restaurací s akční nabídkou valentýnského pohoštění či romantického menu pro dva zamilované.Proč si nechat na Valentýna dovézt jídlo domů?

Výhoda dovozu jídla až domů je obrovská. Vy připravíte doma úžasnou romantickou atmosféru a výzdobu, která k oslavě sv. Valentýna patří: svíčky, srdíčkové ozdoby a valentýnskou dekoraci, víno, romantický film... a místo stání u plotny, sednete v pohodlí domova k PC, tabletu, telefonu... a objednáte si třeba v KFC menu: Gaučink pro dva, Hamburgery,  Kyblík na přání nebo třeba Kentucky křupavé kuřátko.

Jste-li z Prahy a okolí pak doporučujeme online objednat v tomto oblíbeném bistru Sushi Time výtečné menu pro dva, sestavené dle vašich chutí a požadavků (čerstvě připravené jídlo a sushi).
Bistro Sushi Time

Na portálu Bistra Sushi Time Vám dovezou jídlo až domů nebo si objednané jídlo lze vyzvednout přímo v Bistru. Vychutnat a pochutnat si můžete na Indii, Asii, Fresh boxu, Sushi, Polévce, Salátu, Dezertu...


V nabídce menu najdete kromě výtečného jídla i alko a nealko nápoje, čaj a extra doplňky.

Jezte, pijte, oslavujte lásku a báječně se bavte :-)


Vybrali jsme pro vás nejlepší romantické zážitky s večeří při svíčkách

Těšte se na společně strávené chvíle při romantické večeři v pěkné restauraci, na překrásném místě a v netradičním prostředí, které vás okouzlí, například na zámku či v luxusním wellness hotelu.


Romantika na zámku Loučeň + večeře pro dva při svíčkách
Nepropásněte možnost užít si Valentýna v romantickém prostředí, tomuto svátku zamilovaných přímo stvořeném.

Čekají na vás tři fantastické dny na zámku a jeho okolí, dva romantické večery s večeří při svíčkách a dvě romantické noci v zámeckém apartmánu s postelí s nebesy, do které vám přinesou ráno snídani.

V ceně zážitku je kromě ubytování na zámku Loučeň v historickém zámeckém apartmánu pro 2 osoby na 2 noci, také:

- 1 x láhev sektu
- 1 x ovocná mísa
- 1 x večeře pro dva při svíčkách v restauraci zámeckého hotelu s lahví moravského vína
- 2 x bohatá snídaně s donáškou přímo na pokoj
- 1 x balíček přírodní kosmetiky (pěna do koupele, masážní olejíček, pleťové mléko, svíčka)
- prohlídka dobových interiérů Zámku Loučeň ve společnosti knížecího komorníka, samotné kněžny
- volný vstup do bazénu a sauny
- zapůjčení kol.

Užijte si romantický víkend plný lásky, hýčkání a jedinečných zážitků v prostředí přímo k tomu vybízejícím.

BONUS: Objednáte-li si tento zážitek, získáváte Dárkové balení
ZDARMA!


Romantická večeře při svíčkách na Kristině Hrádku (3chody + láhev vína)
Nepropásněte možnost užít si valentýnskou večeři v romantickém prostředí krásného a osobitého hotelu Kristin Hrádek, který leží uprostřed nádherné přírody Českého Švýcarska.


V oblíbené r
estauraci Grand, vám oběma připraví lahodné 3chodové menu sestavené z české kuchyně (vybrané staročeské speciality) a několika jídel světové kuchyně.


Prožít nádherný večer s romantickou večeří můžete buď v naprostém soukromí restauračního salónku nebo přímo v restauraci.


BONUS: Objednáte-li si tento zážitek, získáváte luxusní Dárkové balení ZDARMA!


Romantická večeře v Tančícím domě s dechberoucím výhledem na PrahuVychutnejte si s miláčkem nádherný večer spojený s gastronomickým zážitkem a unikátním výhledem na Hradčany, Pražský hrad a Petřín.

Přijďte společně povečeřet do moderní restaurace ve věži Tančícího domu, kde na vás oba bude čekat tříchodová romantická večeře se sklenkou sektu.

Menu je mezinárodní se silným nádechem francouzské kuchyně.

BONUS: Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup, dárek ZDARMA!
Luxusní valentýnská večeře na zámku Mcely pro dva zamilované
Přepychové tříchodové menu pro dva, připravené tak, aby vás oba uvedlo do správně romantické nálady!  

Valentýn je nejromantičtější svátek roku a vy oba máte jedinečnou možnost povečeřet a strávit krásný večer se svým partnerem/partnerkou, na zámku Mcely, v oceňované restauraci Piano Nobile. Jen kousek od Prahy na Vás čeká místo plné romantiky a příjemných zážitků pro skutečné gurmány.

Vydejte se prožít i ochutnat romantiku plnými doušky... a navíc v jedinečném zámeckém prostředí.

Vaše romantické menu obsahuje:

• Bylinný nápoj Devatera kvítí na uvítanou při příjezdu na zámek
• Tříchodové menu pro dvě osoby v restauraci Piano Nobile
• Káva nebo čaj
• Prohlídka zámku

Tříchodové menu si zvolíte sami na místě z aktuální nabídky:

(1 předkrm, 1 hlavní chod a 1 dezert). Pokrmy jsou připravené z místních surovin.

Nabídka platí celoročně, tedy nejen na Valentýna. Nabídka předkrmů a dezertů, z které budete vybírat, je připraveno tak, aby vás večeře přivedla do správně žhavé nálady a oba jste prožili nezapomenutelný kulinářský zážitek!


BONUS: Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup, dárek ZDARMA!Gurmánský zážitek na Antonii v Jizerkách

Přijměte pozvání na prvotřídní gurmánský večer, do restaurace designového hotelu Antonie****superior Frýdlant, s překrásným výhledem na Jizerské hory.


Jen vy dva, v soukromí unikátního salónku "Paraboloid",  se budete oddávat lahodné chuti pětichodového menu, které vám dle vašeho přání připraví šéfkuchař.


Těšit se můžete také na lahvinku vína dle vlastního výběru, s kterým si můžete připít na lásku a přitom se kochat nádherným panoramatickým výhledem na Jizerské hory a frýdlantský zámek.


BONUS: Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup,
dárkovou obálku ZDARMA!Noc v designovém pokoji Grand hotelu Imperial + čtyřchodové degustační menu pro dva

Romantika pro gurmány a milovníky designu
Zažijte romantiku a nezapomenutelnou noc pod Ještědem, v libereckém Grand hotelu Imperial*****


Záleží jen na vás, zda budete spát v královské posteli nebo třeba v pokoji ve stylu Holywoodu. Na výběr máte 29 designových pokojů od různých designérů, studií a architektůdle.


Součástí pobytu je také romantické čtyřchodové degustační menu v restauraci Zlatý kohout, kde ochutnáte to nejlepší od místních kuchařů.


Můžete se těšit na opravdu nezapomenutelný večer plný luxusu a dobrého jídla.


Večer a noc jak stvořená pro oslavu sv. Valentýna!

BONUS:
Objednáte-li si tento zážitek, získáváte Dárkové balení
ZDARMA!Valentýnská večeře + romantická noc v luxusním apartmáProžijte nádherný zážitek přímo v srdci Prahy. Luxusní restaurace, výjimečný apartmán s postelí s nebesy a navíc uprostřed parku u romantické Malé Strany a Pražského hradu, čeká jen na Vás dva.

Dopřejte své lásce tento luxusní zážitek uprostřed Petřínského parku s překrásným výhledem na krásy staré Prahy. Večer si vychutnáte svou romantickou večeři v prvotřídní restauraci s nádherným výhledem a v luxusním apartmá prožijete nezapomenutelnou valentýnskou noc ...

BONUS: Objednáte-li si tento zážitek, získáváte navíc jako poděkování za nákup, dárek
ZDARMA!
Zážitové degustační menu SUSHI pro párZveme Vás k prožití nezapomenutelných gurmánských okamžiků v nejlepší sushi restarauci v Praze.


Těšte se na pohled do zákulisí kuchyně restaurace, která vám odkryje taje japonské gastronomie. Budete přihlížet pod ruce mistra kuchaře, který vám bude připravovat skvělé degustační sushi menu z čerstvých a kvalitních surovin.


Na výběr jsou dvě varianty sushi menu, včetně polévky, salátu a zmrzliny. Výběr menu záleží na vás.

Dobrou chuť,..

BONUS: Objednáte-li si tento zážitek, získáváte krásné dárkové balení dle výběru!
TIP: Pokud nenajdete zajímavý gastro zážitek nebo slevu do restaurace ve vašem městě, pak si můžete udělat hezký výlet za romantickou večeří do jiného města, ubytovat se zde, a prožít tak s partnerem/kou nádherný den, večer i noc na nových místech.

luxusní gurmánské menu a romantická atmosféra
sleva na jídlo a pití pro dva gurmány

Dárky na Valentýna © 2011 - 2023 * Všechna práva vyhrazena
Zážitkové dárky pro ženy

Každá žena sní o nezapomenutelných okamžicích. Vy máte nyní tu možnost, její sny proměnit ve skutečnost...

Návrat na obsah