...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsah
Nejoblíbenější zážitkové dárky a dárky z lásky


Zamilovaný hrníček

Přemýšlíte o nějakém drobném romantickém dárku pro svou milou nebo pro svého milého? Tak to Vás určitě zaujme tento něžný vintage hrneček Sass & Belle, se zlatým nápisem Love you a ručně malovaným černým dekorem. Je velmi vkusný a má styl. Jde o výrobek londýnské designové společnosti Sass & Belle.

TIP: Níže na stránce najdete i jiné krásné hrníčky a sady hrnečků, jež jsou ideálním dárkem k vyznání lásky.
Designový zamilovaný hrníček DaklsRozměr:
Rozměry hrnečku jsou:  
13 x 9,5 cmMateriál:

Vysoce kvalitní porcelán


Prodejce:
Homein.czCena:
295,– KčZamilované hrníčky


Užívejte si s miláčkem příjemné chvíle pohody, při kterých vaše duše splynou jako tyto krásné zamilované hrníčky, jenž jsou tvarovány do srdíček, která do sebe přesně zapadají.

Zamilovaný plecháček se srdcem 400 ml


Krásně romantický plechový hrníček na kávu, čaj, kakao, mléko nebo na polévku, se může stát nádhernou pomůckou pro snídaně do postele z lásky nebo krásná společná rána...


Obdarujte svou lásku tímto retro plecháčkem se srdcem v růžové barvě, který může sloužit též
jako pěkná dekorace.Zajímá mě  


Zamilovaný keramický hrnek měnící motiv


Tímto měnícím hrnkem můžete beze slov vyznat lásku svému miláčkovi. Hrníček je bez nápoje černý s nápisem "Chci Tě milovat už na pořád", a po nalití horkého nápoje se hrníček promění v romantické vyznání lásky: nápis se objeví v srdci, a černá barva se změní na drobná srdíčka .


Potěšte svou lásku zamilovaným nápisem a motivem na tomto kouzelném hrnečku.
Hrnek Valentine's Day - Be My Valentine

Něžný keramický hrníček s velkým červeným srdcem a nápisem Be My Valentine, se může stát krásným dárkem z lásky, a také hezkou kuchyňskou ozdobou.

Tento valentýnský hrneček
je zabalen v dárkové krabičce.Hrníčky pro zamilovaný pár


Úžasné designové hrníčky pro snídaně do postele z lásky nebo krásné společné chvíle u šálku lahodné kávy, čaje...

Hrníčky pro pár jsou nezaměnitelné, neboť jsou označeny symboly muže a ženy v místě ouška, a také nápisem - její (HERS) a jeho (HIS).

Pěkný dárek k Valentýnu nebo jako svatební dar.Magický srdíčkový hrneček


Tímto hrnkem ve tvaru srdce, můžete beze slov vyznat lásku své lásce. Hrníček je bez nápoje poset drobnými srdíčky, a po nalití horkého nápoje se srdíčka promění v romantické vyznání lásky.


Potěšte a překvapte svou lásku zamilovaným nápisem na tomto kouzelném hrnečku ve tvaru srdce, třeba při snídani v posteli.

Hrníček s jednorožcem a nápisem


Překrásný hrníček pro zamilované snílky a milovníky/ce jednorožce.

Tento vkusný a něžný hrníček, má na místě ouška stojícího jednorožce a na přední straně je zdoben srdíčky, obláčky a nápisem Never stop dreaming.


Skleněný hrnek ve tvaru srdce v setu 2 ksHrnek z dvojitého skla ve tvaru srdce, je velice milým dárkem na Valentýna pro každého, koho máte rádi.

Skleněný hrnek obzvláště ocení milovníci kávy a čaje, neboť tyto dva teplé nápoje jsou ve skle mnohem lahodnější, než-li v porcelánu.
Dvojité sklo nepálí a udrží nápoj po dlouhou dobu teplý. Stejně tak lze hrnky použít na ledové nápoje, v kterých vydrží déle chladné.

V sadě najdete dva skleněné hrnky 250 ml.

Navrhni si svůj keramický hrnek měnící motiv


Vytvořte pro svého miláčka vlastní magický hrníček s měnícím se motivem, s kterým můžete beze slov vyznat lásku.


Hrníček je bez nápoje černý se schovaným nápisem, obrázkem či vaší fotkou "záleží na Vás jaký motiv na hrníčku vykouzlíte", a po nalití horkého nápoje černá barva zmizí a odkryje se Vaše romantické vyznání lásky a citů.


Potěšte svou lásku zamilovaným nápisem a motivem na tomto kouzelném hrnečku. Nápis může znít třeba "Chci Tě milovat už na pořád" a okolo nápisu mohou být např. maličká červená srdíčka.Magický srdíčkový hrneček


Tímto hrnkem ve tvaru srdce, můžete beze slov romanticky vyznat lásku své drahé polovičce. Hrníček je bez nápoje pomalován dvěma spojenými srdci a nápisem ...hádej co, a po nalití horkého nápoje se srdíčka promění v romantické vyznání lásky MILUJI TĚ.


Potěšte a překvapte svou lásku zamilovaným nápisem na tomto kouzelném hrnečku ve tvaru srdce, třeba při snídani v posteli.
Velký keramický baculák srdce


Baculatý porcelánový hrnek / krajáč poslouží Vaší lásce na pořádnou porci polévky, mléka, melty či jiného oblíbeného nápoje.

Tento baculatý krajáč se bude rovněž krásně vyjímat jako stylová dekorace v kuchyni doma nebo na chalupě.

Krajáč je v zamilovaném designu červené srdíčko nebo je celý roztomile puntikatý.Hrníček se vzkazem miláčkovi


Na tento hrníček můžete svému miláčkovi napsat osobní, romantický či zamilovaný vzkaz nebo malovat obrázky.

Hrneček má popisovací povrch, na který lze psát a kreslit s
peciální tužkou, která je společně s hrníčkem v dárkové krabičce.

Hrníček je větších rozměrů, tudíž je vhodný nejen na maxi kávu či čaj, ale také třeba na instantní polévku.Dárky na Valentýna © 2011 - 2019 * Všechna práva vyhrazena
Zážitkové dárky pro ženy

Každá žena sní o nezapomenutelných okamžicích. Vy máte nyní tu možnost, její sny proměnit ve skutečnost...

Návrat na obsah