...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsah
Nejoblíbenější zážitkové dárky a dárky z lásky


Zamilovaný hrníček

Přemýšlíte o nějakém drobném romantickém dárku pro svou milou nebo pro svého milého či pro vás oba? Tak to Vás určitě zaujme tato stránka s nabídkou zamilovaných hrnků s hravým designem, či stylových dárkových sad se dvěma hrníčky pro pár. Dárkové hrníčky pro zamilované, jsou vkusným a praktickým dárkem pro vyznání lásky, radost i potěšení.

Dárková sada dvou zamilovaných  / svatebních hrníčků korkáčků
Rozkošný pár hrnků pro NĚJ a pro NI,  v moderním designu s korkem a srdíčky. Hrnky výborně poslouží pro zamilované snídaně do postele a rovněž jako stylová dekorace, která bude připomínat vaší společnou lásku.
Zzamilovaný hrníčky pro nej a pro ni v dárkové krabiciObjem:
380 mlMateriál:

Vysoce kvalitní porcelán a korek


Prodejce:
albi.czVýrobce:
ALBIZamilované hrníčky

Užívejte si s miláčkem příjemné chvíle pohody, při kterých vaše duše splynou jako tyto krásné zamilované hrníčky, jenž jsou tvarovány do srdíček, která do sebe přesně zapadají.

Zamilovaný hrneček se šablonou I U

Tento něžný, bílo-zlatý porcelánový hrníček s ouškem ve tvaru srdce a šablonou se zamilovaným nápisem I U, je nádherný dárek, s kterým řeknete Miluji tě, beze slov.

Ideálním nápojem na použití šablony je cappuccino, latté, ledové frappé a pod. Na nápis použijte skořici, kurkumu nebo kakao, a těšte se na výraz vaší lásky, až si vzkaz na kávě přečte. WOW, to bude romantické překvapení ....

Set hrníčku se šablonou je uložen v dárkovém balení.


Skleněný hrnek ve tvaru srdce v setu 2 ks
Hrnek z dvojitého skla ve tvaru srdce, je velice milým dárkem na Valentýna pro každého, koho máte rádi.

Skleněný hrnek obzvláště ocení milovníci kávy a čaje, neboť tyto dva teplé nápoje jsou ve skle mnohem lahodnější, než-li v porcelánu.
Dvojité sklo nepálí a udrží nápoj po dlouhou dobu teplý. Stejně tak lze hrnky použít na ledové nápoje, v kterých vydrží déle chladné.

V sadě najdete dva skleněné hrnky 250 ml.

Magický srdíčkový hrnečekTímto hrnkem ve tvaru srdce, můžete beze slov vyznat lásku své lásce. Hrníček je bez nápoje poset drobnými srdíčky, a po nalití horkého nápoje se srdíčka promění v romantické vyznání lásky.


Potěšte a překvapte svou lásku zamilovaným nápisem na tomto kouzelném hrnečku ve tvaru srdce, třeba při snídani v posteli.

2 hrníčky pro zamilovaný pár Brandani Happy Days

Úžasné designové šálky s podšálkem z kostního porcelánu, zdobí srdíčka, a tudíž se skvěle toto harmonické duo hodí pro snídaně do postele z lásky nebo krásné společné chvíle u šálku lahodné kávy, čaje...


Pěkný dárek k Valentýnu nebo jako svatební dar.
Červený hrneček s ouškem ve tvaru srdceKrásně romantický hrníček na kávu, čaj, kakao či mléko, se může stát nádhernou pomůckou pro snídaně do postele z lásky nebo krásná společná rána...


Obdarujte svou lásku tímto hrníčkem s ouškem ve tvaru srdce, který je navíc v červené barvě, jenž symbolizuje lásku...

Porcelánový hrnek Just Love v setu 2 ksTato dárkově balená sada dvou porcelánových hrníčků se srdcem, potěší každou romantickou duši.

Jeden hrnek je modrý s bílým srdcem zdobeným proužky a druhý hrnek je zdoben proužky a modrým srdcem plným drobných srdíček.

Oba porcelánové hrnečky Just Love  Orion, mají obsah 0,39 l, a jsou uloženy v dárkovém balení z přírodních materiálů.
Hrníček se vzkazem miláčkoviNa tento hrníček můžete svému miláčkovi napsat osobní, romantický či zamilovaný vzkaz nebo malovat obrázky.

Hrneček má popisovací povrch, na který lze psát a kreslit křídou
, která je společně s hrníčkem v dárkové krabičce.

Popisovací hrníček není žádný prcek, je větších rozměrů (objem 0,9 l), tudíž je vhodný nejen na maxi kávu či čaj, ale také třeba na instantní polévku.Navrhni si svůj keramický hrnek měnící motiv


Vytvořte pro svého miláčka vlastní magický hrníček s měnícím se motivem, s kterým můžete beze slov vyznat lásku.


Hrníček je bez nápoje černý se schovaným nápisem, obrázkem či vaší fotkou "záleží na Vás jaký motiv na hrníčku vykouzlíte", a po nalití horkého nápoje černá barva zmizí a odkryje se Vaše romantické vyznání lásky a citů.


Potěšte svou lásku zamilovaným nápisem a motivem na tomto kouzelném hrnečku. Nápis může znít třeba "Chci Tě milovat už na pořád" a okolo nápisu mohou být např. maličká červená srdíčka.Zamilovaný smaltovaný plecháček Sass & Belle


Krásně romantický plechový hrníček na kávu, čaj, kakao, mléko, smootie nebo na polévku, se může stát nádhernou pomůckou pro snídaně do postele z lásky nebo krásná společná rána...


Obdarujte svou lásku tímto retro plecháčkem s červeným srdcem, který může sloužit též
jako pěkná dekorace.Zajímá mě  


Hrníček s jednorožcem a nápisemPřekrásný hrníček pro zamilované snílky a milovníky/ce jednorožce.

Tento vkusný a něžný hrníček, má na místě ouška stojícího jednorožce a na přední straně je zdoben srdíčky, obláčky a nápisem Never stop dreaming.


Magický srdíčkový hrnek s překvapením


Tímto hrnkem ve tvaru srdce, můžete beze slov romanticky vyznat lásku své drahé polovičce. Hrníček je bez nápoje pomalován dvěma spojenými srdci a nápisem ...hádej co, a po nalití horkého nápoje se srdíčka promění v romantické vyznání lásky MILUJI TĚ.


Potěšte a překvapte svou lásku zamilovaným nápisem na tomto kouzelném hrnečku ve tvaru srdce, třeba při snídani v posteli.
Hrnek SLON - Creature Cups®
Velký červený hrníček z vnější strany a bílý uvnitř, ukrývá na dně roztomilé překvapení - slona s chobotem nahoru pro štěstí.

Hezký dárek pro milovníka designu, od luxusní značky Creature Cups®, který zpříjemní Vaší lásce snídaňové ráno a níásledně i celý den.

Porcelánový hrnek je velký 325 ml.
Hrníček v dárkové krabičce Santoro Scottie Dogs


Úžasný smaltovaný hrnek v baculatém tvaru, je zdoben romantickým motivem TONČA a zajisté s ním potěšíte každého milovníka/ci tohoto stylu.

Hrnek díky zobáčku může sloužit jako praktická konvička na mléko do kávy či na jiné tekutiny. Vyjímat se bude i na poličce, jako krásná dekorace v kuchyni, jídelně či na chalupě.

Velký keramický baculák srdce

Baculatý keramický hrnek / krajáč / baculák poslouží Vaší lásce na pořádnou porci polévky, mléka, melty, horké čokolády či jiného oblíbeného nápoje.

Tento baculatý krajáč se bude rovněž krásně vyjímat jako stylová dekorace v kuchyni doma nebo na chalupě.

Krajáč je v zamilovaném designu: celý roztomile posetý srdíčky.

Dárky na Valentýna © 2011 - 2021 * Všechna práva vyhrazena
Zážitkové dárky pro ženy

Každá žena sní o nezapomenutelných okamžicích. Vy máte nyní tu možnost, její sny proměnit ve skutečnost...

Návrat na obsah