...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsah


Kniha - milý romantický dárek pro milovanou osobu

Chcete-li svému milovanému protějšku ke svátku sv. Valentýna darovat knihu, tak rozhodně nic nezkazíte knihou s romantickým příběhem v podobě romantického románu pro dospělé (červená knihovna a erotické romány), či romantického románu pro dívky, který čtenářům a čtenářkám kromě jiného nabízí i příběhy lásky a nebo přiblíží životní osudy slavných osobností.


Bezesporu nejromantičtější počtení nabízí Romantika - Love story, ve které vycházejí jen osvědčené knížky, nad jejichž příběhy se čtenáři a čtenářky vždy dojímají a nemohou se dočkat, jak příběh dopadne.

NÁŠ TIP:Román pro ženy - Na růžích ustláno

Hlavní hrdinka románu Na růžích ustláno, Emma, očekává od muže svých snů spoustu květin, romantické večeře, věčnou lásku. Ctitelů má fůru, přesto stále vyhlíží prince na bílém koni. Až pak si uvědomí, že toho pravého má na dosah. Jenže... Jack rozhodně není romanticky založený a na lásku moc nevěří.
Harlequin / Harlekýn - Magnát ze Sydney
Magnát ze Sydney je kniha s milostným příběhem spadajícím do série harlekýnských kníih, které garantují bezprostřední a skvělý prožitek. Jako vždycky u této romantické edice, se čtenářky a čtenáři dočkají napínavého románku ženy, která narazí na obrovskou lásku. Protože jim ale pravděpodobně není souzeno být spolu, dojde k dramatickým událostem. Jestli se jim ovšem podaří překonat nepřízeň osudu, to se dozvíte v knížce Magnát ze Sydney - Harlequin – Harlekýn.

Tyto a další knižní trháky plné romantiky a lásky najdete zde >


Láska jako životní styl - bestseller od  Gary Chapman

Tato moudrá kniha pomáhá díky skutečným příběhům, které napsal sám život, rozvíjet sedm lidských vlastností, s nimiž můžete vytvářet a udržovat láskyplné vztahy a nádherný život naplněný láskou a radostí.AUDIOKNIHY a MLUVENÉ SLOVO
Lukáš Hlavica Román pro muže a Dana Černá Román pro ženy
Dárky na Valentýna © 2011 - 2020 * Všechna práva vyhrazena
Zážitkové dárky pro ženy

Každá žena sní o nezapomenutelných okamžicích. Vy máte nyní tu možnost, její sny proměnit ve skutečnost...

Návrat na obsah