...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsah
Nejoblíbenější zážitkové dárky a dárky z lásky


Léčebný pobyt v Poděbradech (nejen) pro seniory |4* hotel Park


Chcete udělat radost Vašemu protějšku i sobě a dopřávat si společně blahodárných účinků na své tělo i mysl? Nebo hledáte zajímavý dárek pro rodiče či prarodiče, který by jim dodal energii, elán, dobrou náladu a oživil jejich manželství?

Léčebný pobyt v Poděbradech na 1 den nebo třeba měsíc, se snídaní či polopenzí, v lázeňském **** hotelu
PARK, v termínu dle vlastního výběru, je tím nejlepším dárkem pro starší pár.

Dopřejte si lázeňský pobyt v Poděbradech a zregenerujte své tělesné i duševní zdraví v příjemném lázeňském prostředí. Hotel je připraven zajistit vám terapii na míru.


Vyzkoušejte léčebnou meditaci, díky které lze odolávat stresu, odstranit deprese i dosáhnout rekonvalescence po závažném onemocnění. Vychutnejte si také například Ajurvédskou medicínu neboli vědu o dlouhém, zdravém a šťastném životě. Lázeňský Hotel Park využívá Ajurvédskou terapii k pročištění celého těla, posílení imunity, zvýšení sebevědomí i ke klidnějšímu spánku. Odstraňte příčiny stresu a dalších neduhů formou detoxikační masáže s použitím přírodních bylinných olejů.
Relaxujte v krásném lázeňském městě Poděbrady a načerpejte síly v Lázeňském Hotelu Park, který nabízí celou řadu relaxačních služeb. Hotel poskytuje nejen víkendové relaxační pobyty, ale i klasický odpočinek

Váš zdravotní stav podpoří další lázeňská terapie, inhalace aerosolu vlažné minerální vody, která může být obohacena o medikamenty, sole či bylinné extrakty. Inhalace způsobuje zvlhčení sliznice dýchacích cest, a tím dochází k odkašlávání a revitalizaci dýchacích cest. Inhalace je vhodná především při chronických onemocněních, ale i dalších problémech s průduškami či plícemi.

Hotel nabízí široké spektrum služeb v oblasti péče o lidské tělo i duši. Veškeré služby jsou poskytovány v místě pobytu.


Počet osob:
2 osobyTrvání:

2  nociLokalita:
PoděbradySezóna:

Celoročně


Prodejce:
eHotel.czCena: 4360,-
za pokoj pro dva
(2 noci) se snídaní v ceně

TIP: Pro nejlepší léčebný efekt, doporučují lékaři lázeňský pobyt na 3 týdny.Související zážitky pro dva:  Dárky pro zdraví a krásu a Dárky pro dva unavené


Přejít na:
domovskou stránku

Dárky na Valentýna © 2011 - 2019 * Všechna práva vyhrazena
Zážitkové dárky pro ženy

Každá žena sní o nezapomenutelných okamžicích. Vy máte nyní tu možnost, její sny proměnit ve skutečnost...

Návrat na obsah