...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsah

TOP online květinářství s rozvozem skutečně čerstvých valentýnských kytic a květin po celé Čr

navalentyna.cz

Chystáte se objednat přes internet čerstvé květiny na Valentýna a nevíte, které květinářství vybrat? Obáváte se toho, že kytice nebude čerstvá, nebo že květiny nebudou doručeny včas? Nestresujte se, v tomto článku vám přináším 2 tipy na top květinářství, s kterými mám výbornou zkušenost, o kterou se s vámi ráda podělím :-)


Po mé zkušenosti s online květinami, jsem se rozhodla napsat takovou malou recenzi s "velkou" hodnotou, jelikož není nad včasné doručení opravdu čerstvé a tudíž krásné kytice. Pokud dorazí kytice zvadlá, asi moc nepotěší :-(Než jsem objevila v nepřeberném množství on-line květinářství, to nejlepší, došlo z mé strany i strany rodinných příslušníků, kolegů a přátel, k pár zklamání. Není to příjemné pro objednávajícího i příjemce, když je doručena kytice zavadlá, která viditelně není čerstvá.

Pozor na dopravu zdarma na vše!
Ano, můžete v některém on-line květinářství objednat kytici s dopravou zadarmo po velkých městech, ale za cenu toho, že kytice není tak krásná jak by měla být (mohou být samozřejmě i vyjímky).


Tudíž je lepší si raději připlatit pár kaček za dopravu než být zklamán, nebo si objednat krásnou kytici nad určitou částku, u které je také doprava zdarma.


Nebudu jmenovat on-line květinářství, která nemají hezké kytky. Vyjmenuji níže raději ta květinářství, s kterými jsem velice spokojena.


+ Mezi klady mých květinových favoritů patří:
Velký výběr, krásné vazby, perfektní komunikace, rychlé doručení, jednoduchý systém objednávek a hlavně, kytice jsou opravdu nádherné z čerstvých voňavých květin, se sáčkem výživy pro řezané květiny a hezkým přáníčkem zdarma.


- Mezi mínusy mých květinových favoritů patří:
Výběr je tak obrovský, že je hodně těžké si vybrat z tolika nádherných kytic a květin - pracovní přestávka je na výběr a objednávku krátká :-)


TOP on-line květinářství aneb moji favoriti:

Květiny Expres mají v nabídce jak kusové čerstvé květiny, tak i speciální kytice, a také luxusní čokoládové pralinky, čokolády, vína a dárkové koše plné delikates či ovoce.

V květinářství Belles Fleurs můžete zakoupit čerstvé květiny (největší výběr růží v ČR za skvělé ceny), kytice, květinové boxy ve tvaru srdce či čtverce, a také lahůdkovou květinovou specialitu, kterou je klobásová kytice (rozvoz jen po Praze). Kytice z klobás obsahuje květiny a několik druhů výborných klobás, párečků a dalších dobrot. Tato nevšední kytice udělá zajisté obrovskou radost zejména pánům mlsounům.

No řekněte, není to nádhera? Přeji vám všem šťastnou ruku ve výběru, ať uděláte s čerstvou kyticí svým drahým polovičkám, maminkám, milenkám... véééélkou radost :-)Recenzi pro vás napsala redaktorka portálu NaValentýna.cz Iveta Hájková

Mohlo by vás také zajímat:Bez komentářů


Dárky na Valentýna © 2011 - 2022 * Všechna práva vyhrazena
Zážitkové dárky pro ženy

Každá žena sní o nezapomenutelných okamžicích. Vy máte nyní tu možnost, její sny proměnit ve skutečnost...

Návrat na obsah