...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsah

TOP online květinářství s rozvozem skutečně čerstvých květin a kytic po celé Čr

navalentyna.cz
Vytvořil v Valentýnské dárky tipy ·
Tags: kvetinyrozvozvalentynskekyticerecenzekvětinářstvízkušenost

Chystáte se objednat přes internet čerstvé květiny na Valentýna a nevíte, které květinářství vybrat? Obáváte se toho, že kytice nebude čerstvá, nebo že květiny nebudou doručeny včas? Nestresujte se, v tomto článku vám přináším 2 tipy na top květinářství, s kterými mám výbornou zkušenost, o kterou se s vámi ráda podělím :-)


Po mé zkušenosti s online květinami, jsem se rozhodla napsat takovou malou recenzi s "velkou" hodnotou, jelikož není nad včasné doručení opravdu čerstvé a tudíž krásné kytice. Pokud dorazí kytice zvadlá, asi moc nepotěší :-(Než jsem objevila v nepřeberném množství on-line květinářství, to nejlepší, došlo z mé strany i strany rodinných příslušníků, kolegů a přátel, k pár zklamání. Není to příjemné pro objednávajícího i příjemce, když je doručena kytice zavadlá, která viditelně není čerstvá.

Pozor na dopravu zdarma na vše!
Ano, můžete v některém on-line květinářství objednat kytici s dopravou zadarmo po velkých městech, ale za cenu toho, že kytice není tak krásná jak by měla být (mohou být samozřejmě i vyjímky).


Tudíž je lepší si raději připlatit pár kaček za dopravu než být zklamán, nebo si objednat krásnou kytici nad určitou částku, u které je také doprava zdarma.


Nebudu jmenovat on-line květinářství, která nemají hezké kytky. Vyjmenuji níže raději ta květinářství, s kterými jsem velice spokojena.


+ Mezi klady mých květinových favoritů patří:
Velký výběr, krásné vazby, perfektní komunikace, rychlé doručení, jednoduchý systém objednávek a hlavně, kytice jsou opravdu nádherné z čerstvých voňavých květin, se sáčkem výživy pro řezané květiny a hezkým přáníčkem zdarma.


- Mezi mínusy mých květinových favoritů patří:
Výběr je tak obrovský, že je hodně těžké si vybrat z tolika nádherných kytic a květin - pracovní přestávka je na výběr a objednávku krátká :-)


TOP on-line květinářství aneb moji favoriti:

Květiny Expres mají v nabídce jak kusové čerstvé květiny, tak i speciální kytice, a také luxusní čokoládové pralinky, čokolády, vína a dárkové koše plné delikates či ovoce.

V květinářství Florea můžete zakoupit čerstvé květiny, kytice, a také takovou lahůdkovou květinovou specialitu, kterou jsou pravé růže, jejichž lístky jsou namočené do čokolády nebo mají do středu květu, který svítí, posazené srdíčko. Tyto bohužel nejedlé růže, jsou zajímavým dárkem pro mlsouny a romantičky.

No řekněte, není to nádhera? Přeji vám všem šťastnou ruku ve výběru, ať uděláte s čerstvou kyticí svým drahým polovičkám, maminkám, milenkám... véééélkou radost :-)Recenzi pro vás napsala redaktorka portálu NaValentýna.cz Iveta Hájková

Mohlo by vás také zajímat:Bez komentářů


Dárky na Valentýna © 2011 - 2019 * Všechna práva vyhrazena
Zážitkové dárky pro ženy

Každá žena sní o nezapomenutelných okamžicích. Vy máte nyní tu možnost, její sny proměnit ve skutečnost...

Návrat na obsah