...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsah

5+ TIPŮ na valentýnské dárky pro páry, které okouzlí partnera/ku i Vás

navalentyna.cz
Vytvořil v Dárky pro oba ·

Hýčkejte svou drahou polovičku a obdarujte ji na svátek svatého Valentýna s láskou vybraným partnerským dárkem. Inspirovat se můžete našimi tipy na valentýnské dárky pro pár, které patří k dárkovým hitům pro zamilovanou dvojici a potěší vás oba.

TIP 1: Láska prochází žaludkem
Oslavte lásku společnou romantickou večeří například na zámku nebo uprostřed hor. Romantická atmosféra, svíčky, pohádkové prostředí... To pravé místo pro dva zamilované.


Výběr varianty:TIP 2:  Valentýnské milování trochu jinak
Okořeňte si své milostné hrátky s vychytanou sexy hračkou pro partnery, která promění běžné milování v divokou a nespoutanou jízdu.

TIP 3: Řekněte všem, že k sobě patříte
Partnerský náhrdelník nebo přívěšek pro partnery, je oblíbeným šperkem pro zamilovanou dvojici, kterým jasně řeknou svému okolí, že jsou pár, a že k sobě patří stejně jako tyto dvě půlky srdce. Přívěsky pro partnery mohou mít motiv srdce, puzzle, zámku s klíčem, postaviček, prstenu apod. Nejoblíbenější je samozřejmě srdce, které jasně říká miluji tě.
Řekněte i vy, že k sobě patříte, některým z těchto nádherných přívěsků pro pár.TIP 4: Společný Wellness a Relax pod taktovkou romantiky


Vychutnejte si krásné chvíle s rozmazlováním ve společnosti miláčka. Nechte se hýčkat při společné masáži nebo si společně užijte luxusní wellness odpoledne. Pokud toužíte si užívat jeden druhého alespoň jeden celý den a noc, pak byste si rozhodně neměli nechat ujít valentýnský pobyt s rozmazlovacím balíčkem, kde nechybí vířivka, bazén, masáže, snídaně na pokoj a večeře při svíčkách nebo si dopřát soukromou relaxaci v ubytování s vířivkou.

Výběr varianty:

TIP 5: Jen vy dva spolu v termálních lázních onsen = ticho, klid a pravá japonská relaxaceVydejte se společně s miláčkem na blažený pobyt do krásné přírody, který vás oba oprostí od stresu a prospěje vašemu zdraví. V onsen lázních si budete užívat zdraví prospěšné koupele v termálních pramenech různé teploty a jiné lahůdky v podobě exotické očisty těla i mysli. Z

a zdraví prospěšným lázeňským pobytem se můžete vydat do Japonska, kde se nacházejí tradiční japonské lázně, které po mnoho let patří k nejvyhledávanějším nebo můžete navštívit termální lázně onsen v Česku, Maďarsku či Izraeli.Další tipy na společné dárky k Valentýnu:

Přečtěte si další článek, který je plný nápadů na společné dárky pro pár na Valentýna

Mezi velice oblíbené dárky pro dva patří také dárková vína nebo dárkové koše, které se zároveň báječně hodí pro oslavu Valentýna, zamilované hrníčky - jeden pro NĚJ a jeden pro NI, nebo dvě trička která si můžete dotvořit k obrazu svému prostřednictvím online aplikace. Oblíbený motiv na tričku pro pár je půlka srdce, které se spojí, když se k sobě přitulíte.
Bez komentářů


Dárky na Valentýna © 2011 - 2022 * Všechna práva vyhrazena
Zážitkové dárky pro ženy

Každá žena sní o nezapomenutelných okamžicích. Vy máte nyní tu možnost, její sny proměnit ve skutečnost...

Návrat na obsah